Jak pracuji

Pracuji tak, aby byla moje práce prospěšná mým klientům. Tedy vám. Takhle uspokojím vaše potřeby. Stejnou metodu vkládám i do vašich projektů. Uspokojování lidských potřeb, je skvělá nabídka. Přesvědčivý online marketing se neobejde bez skvělé nabídky.

Co mě pro začátek zajímá?

  • Jaké máte cíle při dobývání internetu?
  • Jestli už máte projekt?
  • Jak si dosud stojí v nepřátelském online prostředí?
  • Jaká je současná návštěvnost a odkud přichází?
  • Jaký se postupovalo při budování obsahu?

Co dělám?

Pomáhám firmám být vidět. Na internetu. A pomáhám jim dostat se jejich zákazníkům až pod nos. Je jedno kde jsou. Spolu je najdeme a oslovíme na správných místech.

Jak to dělám?

Skrz online marketing. Většinou pomocí textu (jako copywriter) a oboru, kterému se říká SEO. Když potřebujeme s klientem vidět rychlé výsledky, tak se pustíme i do reklamních formátů jako je PPC. U  dlouhodobých strategií se vám budu hodit jako SEO konzultant. Spolu přijdeme na další vstupní stránky, které zapadají do nákupního cyklu vašich zákazníků a vašeho byznysu.

Prozkoumám konkurenci a vymyslím, jak být lepší. Jak být víc vidět.

Efektivita je moje druhé jméno. Teda mělo být. Nakonec se jmenuji jen Jarda.

Stránky zacílím přesně na zákazníky.

Proč to dělám?

Baví mě to a je to můj koníček, ale z toho se ještě nikdo nikdy nenajedl, takže to dělám i pro peníze. Moje služby stojí peníze.

Pro koho to dělám?

Přemýšlíte o svém podnikání a chcete využít další cesty, jak oslovit zákazníky? Potřebujete vyřešit, mimo jiné, také otázku digitálního marketingu? Máte rádi kvalitu? Víte, že úspěch něco stojí a nedostaví se ze dne na den?

Tak přesně pro vás tady jsem. Pracuji pro klienty, kteří vědí, že za každým úspěchem stojí perfektně odvedená práce.