SEO Kladno

Nabízím službu Kladno SEO – optimalizace webu pro vyhledávače. V případě, že nechcete řešit spolupráci na dálku. Rád se s vámi sejdu kdekoli v Kladně a okolí. Spolu určitě přijdeme na to, jak dostat vaše webové stránky dopředu.

SEO – optimalizace webu pro vyhledávače, je soubor metod, které upravují webové stránky z technického hlediska, ale také obsahově nebo propagací mimo web. To vše s cílem, zlepšit pozici stránek ve vyhledávání, zlepšit přístupnost a přínos stránek uživatelům.

Díky těmto metodám k vám budou chodit relevantní návštěvníci z internetového vyhledávání. Relevantní traffic je to co určitě potřebujete pro svůj web. Jinak byste mě nehledali. Jedině návštěvníci, kteří skutečně hledají vaše služby prostřednictvím vyhledávačů, pro vás mají smysl. Jsem SEO specialista a určitě vám pomohu.

Co vám SEO v Kladnu přinese

 • Zlepšení pozice vašeho webu ve vyhledávání
 • Zajistím kvalitní obsah (Copywriting), který je dnes pro marketing nutností
 • Vytvořím nový web optimalizovaný pro uživatele a vyhledávače
 • Pomůžu vám s propagací webu napříč celým internetem
 • Zvýším návštěvnost vašeho webu

SEO Kladno

Konkrétní SEO služby, které dělám

Jednotlivé služby a postupy můžu provádět na webových stránkách v rámci celé České republiky a nejen v Kladnu. Moje služby jsou globálního měřítka.

SEO audit

Proklepnu si váš web ze všech stran a odhalím jeho nedostatky. Navrhnu opatření, která zlepší pozici stránek ve výsledcích vyhledávání. Nakonec bude web lepší a lépe optimalizovaný pro uživatele i vyhledávače.

Analýza klíčových slov

Pro úspěšnou SEO strategii, je analýza klíčových slov a konkurence nezbytná. Analýza ukáže, jak vás zákazníci na internetu hledají. Nakonec připravím řešení, které přivede další návštěvy na web.

Obsahová strategie

Máte kvalitní službu, kterou nikdo nezná? Pak potřebujete obsahovou strategii, která o vás dá vědět. Naučím vás tvořit kvalitní obsah.

SEO optimalizace pro vyhledávače

Mají vaše stránky kvalitní obsah, ale stejně je nikdo nenavštěvuje? Pak budete potřebovat optimalizovat web pro vyhledávače, jako je Google nebo Seznam.cz. Díky tomu se začnou stránky zobrazovat na prvních stránkách vyhledávačů.

SEO Kladno a v jeho okolí

Díky tomu, že jsem z Kladna, bude dohoda naší spolupráce velice rychlá. Samozřejmě mi nedělá problém se s vámi setkat ohledně SEO – optimalizace pro vyhledávače i v blízkém okolí města.

Na mapě můžete vidět kde všude si můžeme o mých službách promluvit. Vždy není nutné se scházet a můžeme si vyměnit pár emailů nebo telefonátů a spolupráce může začít.

SEO Kladno mapa okolí

Proč spolupracovat na SEO právě se mnou nejen na Kladensku

 • Mým hlavním zájmem je úspěch klientů
 • Proto odvádím jedině kvalitní a přínosné služby (a to nejen v Kladně)
 • Klientům se věnuji se 100% péčí
 • Mám v záloze řadu zkušených spolupracovníků (programátorům, kodérů, PPC specialistů)
 • Budu vám reportovat odvedenou práci, ať víte, co se děje

Budeme si rozumět

Při tvorbě SEO strategie nepoužívám zakázané metody. Zabývám se jen přínosnými metodami. Nebudu web registrovat do 100 katalogů, protože vím, že je to hloupost, která webovým stránkám nakonec uškodí.

SEO je dlouhodobá disciplína a pro její správné fungování, je důležité zapojit další marketingové kanály (PPC, sociální sítě, PR reklama atd.).

Při optimalizaci stránek se zaměřuji hlavně na lidi. Tedy na vaše zákazníky, kterým spolu připravíme užitečné webové stránky. Stránky s bohatým a užitečným obsahem.

Jak budeme spolupracovat nejen v Kladně

Ve zprávě nebo v e-mailu mi nezapomeňte napsat adresu stránek, které chcete optimalizovat. Podle velikosti stránek se nakonec odvíjí kalkulace ceny za SEO optimalizaci. Podle vašeho zaměření, které poznám z adresy webových stránek, jsem ihned schopný určit přínos a výhodnost optimalizace webu.

 • Vypracuji SEO analýzu vašich stránek (technický stav, ON PAGE stav, zhodnotím odkazový profil, kvalitu obsahu a další nezbytnosti).
 • Kontaktuji vás a promluvíme si o cílech, které má web splňovat. Čeho chcete dosáhnout.
 • Nebudu mluvit, jako příručka marketingu.
 • Otevřeně vás informuji o možnostech, které se nabízejí k propagování vaší stránky.
 • Nakonec se pustím do práce.

Chcete se dozvědět více o SEO problematice? Přečtěte si můj blog. Jsou tam tipy, které by měl znát každý provozovatel webových stránek.

Kolik stojí SEO optimalizace

Jistě vás zajímá cena SEO. Tu není možné stanovit univerzálně, jako třeba cenu za notebook. Každá stránka je specifická. Proto musím nejprve udělat její analýzu, dozvědět se vaše cíle a požadavky. Podle toho vypočítám cenu.

Stačí mi napsat přes kontaktní formulář nebo na email a naše spolupráce může začít. Chcete? Kontaktujte mě.