SEO Kladno: Optimalizace webu

Google a Seznam jsou vyhledávače, ze kterých k vám mohou chodit přesně cílení zákazníci. Když lidé vyhledávají konkrétní službu nebo zboží, tak použijí právě vyhledávač. Pokud vás v něm nenajdou, tak najdou vaši konkurenci. Ta je vidět více, než Vy. Pokud tomu tak je, pak potřebujete SEO. Určitě vás zajímá, jak na na svůj web nebo eshop přivést více zákazníků z vyhledávačů. Pojďte se mnou NAHORU.

Zvýším návštěvnost vašeho webu

Pokud není váš web na první stránce Google na vyhledávací dotazy, které jsou důležité pro váš byznys, ztrácíte tím zákazníky a přicházíte o peníze. Obojí získává někdo jiný. Někdo, kdo je na internetu vidět víc, než Vy.

Přitom hlavní důvod, proč chce firma webové stránky, je získávat nové zákazníky. Většina firem si zřídí webové stránky, které jsou špatně obchodně i technicky nastavené a pak si zoufá. Takové stránky pak neplní svůj účel. Těmto firmám se pak nedaří získávat návštěvníky na internetu a ty přeměňovat na zákazníky. Takovým firmám pak pomáhám já jako SEO konzultant. Pomáhám jim změnit jejich web v obchodního zástupce, který pracuje ve dne i v noci.

Pajskr.cz - SEO služby v KladněSEO – optimalizace  pro vyhledávače Kladno, je soubor metod, které upravují stránky z technického hlediska, ale hlavně obsahově nebo propagací mimo web. To vše s cílem, zlepšit pozici stránek ve vyhledávání, zlepšit přístupnost uživatelům a tím zvýšit obchodní výkon stránek.

Chcete v Kladně nové zákazníky?

Pak spolu vybudujeme strategii, která je přivede.

Pajskr.cz služby optimalizace pro vyhledávače

Nenechte se zlákat nabídkami, které vám slibují stovky "průkliků" na stránky.  Díky propracované strategii k vám budou chodit z internetového vyhledávání relevantní návštěvníci. Těch mohou být klidně pouze jednotky denně, ale jsou to návštěvníci, které potřebujete pro svůj web. Relevantní návštěvník = přesně cílený budoucí zákazník. Stovky nerelevantních návštěvníků = žádný zákazník. Co je lepší?

Jedině návštěvníci, kteří skutečně hledají vaše služby prostřednictvím vyhledávačů, pro vás mají smysl. Něco o tom vím, protože se SEO, tedy optimalizaci pro vyhledávače, věnuji přes 9 let.

Náměstí Kladno najde každý Kladeňák, ale co Vaši firmu? Pajskr.cz - SEO

SEO Kladno konzultace optimalizace pro vyhledávače

Jednotlivé služby a postupy můžu provádět na webových stránkách v rámci celé České republiky a nejen v Kladně. Moje služby jsou globálního měřítka.

Audit webových stránek

Proklepnu si váš web ze všech stran a odhalím jeho nedostatky. Navrhnu opatření, která zlepší pozici stránek ve výsledcích vyhledávání. Nakonec bude web lepší a lépe optimalizovaný pro uživatele i vyhledávače.

Analýza klíčových slov
Obsahová strategie
SEO: optimalizace pro vyhledávače

Kontaktujte mě a podíváme se na to