WWW prezentace firem na internetu je dnes neodmyslitelnou součástí webového marketingu. Každý zákazník, který hledá služby a zboží podobné těm vašim, začíná své hledání na internetu. Proto by měla mít vaše firma vytvořenou internetovou prezentaci. Tvorba www prezentace, ale také tvorba webových stránek, jsou služby, které vám mohu nabídnout.

Tvorba internetové prezentace a jiných řešení na míru.

Nabízím tvorbu internetových prezentací a jiných webových prezentací na míru vašim potřebám.

Tvorba internetové prezentace zahrnuje i vedlejší služby jako nastavení emailových schránek a konzultace možností internetového marketingu. WWW prezentace pak dělíme na dva druhy.

  • Webová vizitka (jedna stránka s informacemi o firmě)
  • Konkurenceschopná webová prezentace na míru (rozsáhlý web, který je úspěšný v konkurečním prostředí)

WWW Internetové prezentace na míru

Určitě máte představu o tom, jak by se měla vaše firma prezentovat na internetu. Já jsem zde od toho, abych vaše představy převedl v realitu službou tvorba internetové prezentace, která bude mít úspěch mezi vašimi zákazníky a klienty. Nabízím vám i kompletní návrch na míru, to v případě, že nemáte určitou představu o tom, jak by měla prezentace vypadat.

Přejít na kontakt, chci internetovou prezentaci.

Průběh tvorby internetové prezentace

Tvorba internetové prezentace znamená, že spolu nejprve probereme vaše plány do budoucna. Proč chcete prezentaci vytvořit a jaké cíle by měla plnit. Potom vám navrhnu to nejlepší řešení, které bude dle vašich očekávání. Internetová prezentace pak může být vytvořena asi do 14 dní. Záleží na rozsahu prací.

Proč profesionální WWW prezentace

V úvodu jsem trochu nastínil, že uživatelé vyhledávají na internetu, čím dál tím víc. Pokud vaše firma nemá webovou prezentaci, pak vás budou zákazníci hledat jen velmi složitě, a pravděpodobně vás nenajdou vůbec. Tedy ne na internetu. Pokud se chctete schovávat zákazníkům, pak si internetovou prezentaci nedělejte.

V opačném případě vám pomůže internetová prezentace oslovit nové, ale i stávající zákazníky, kteří právě potřebují zboží nebo služby podobné těm vašim. Tito zákazníci začínají své hledání nejdříve na internetu, kde se chtějí o firmě dozvědět co nejvíce informací.

SEO pro internetovou prezentaci

Aby byla vaše internetová prezentace co nejlépe dohledatelná, je nastavena pro takzvané SEO pro web. SEO zvyšuje možnost, že vás naleznou přesně cílení zákazníci, kteří u vás pravděpodobně nakoupí nebo vytvoří objednávku. Mohu vám také nabídnout SEO konzultace, které posunou vaši současnou webovou prezentaci dopředu ve vyhledávačích.

Tvorba internetové prezentace od A do Z

Nabízím tvorbu WWW prezentace od A do Z. To znamená, že se postarám o všechny administrativní a technické záležitosti, které mohou vzniknout se spouštením nové prezentace. Vymyslím a zaregistruji pro vás vhodné doménové jméno, nastavím emailové schránky pro vás a vaše kolegy. Nabízím komplexní služby tvorby internetových prezentací a www stránek na míru.

Cena tvorby internetové prezentace

Cena internetové prezentace se odvijí od vašich potřeb a plánů. Jednoduchou prezentaci o jedné stránce s nejdůležitějšími údaji lze vytvořit od 5000 Kč. Robustnější prezentace pak začínají na ceně od 10000 Kč. Nicméně jedná se výkonnou internetovou prezentaci, na kterou se nemusíte obávat posílat zákazníky z reklamních systémů.

Přejít na kontakt

Reference tvorby internetových prezentací

Internetové prezentace tvořím pro klienty z celé ČR. Na internetu neexistují vzdálenostní bariéry, takže s vámi mohu spolupracovat, ať jste z Prahy nebo z Ostravy. Určitě máte řadu otázek, které se týkají správné prezentace fimy na internetu. Jsem připravený je zodpovědět, takže mě klidně kontaktujte. Poskytuji individuální služby v oblasi tvorba internetové prezentace na míru.

Zviditelnění WWW prezentace

Pokud potřebujete na svoji internetovou prezentaci přivést další návštěvníky mohu vám nabídnou služby zviditělnení a zvyšování návštěvnosti internetových prezentací. Tato služba vám přivede další potenciální zákazníky, ze kterých se mohou stát lukrativní obchodní příležitosti. Více se dočtete v článku, jak zviditelnit web, kde rozebírám jednotlivé metody zviditelňování intenetových prezentací.

Pokud stále váháte, zda potřebujete tvořit novou prezentaci, pak mě kontaktujte a probereme veškeré možnosti a důvody proč ano, a jak celé prezentování na webu pojmout. Mám přes let zkušeností, takže už mám něco za sebou.

Kontakt