Tvorba webových stránek Benešov

Úspěšné webové stránky odstartujeme přímo z Benešova.

Máte touhu mít pěkný web, který bude čitelný na všech zařízeních (mobilní telefon, tablet, PC, notebook). Opravdu hledáte tvorba webových stránek Benešov? Pak jste tu správně. Web, který budete moct snadno editovat, přidávat akční nabídky, ceníky, fotografie a psát nové texty. Prostě cokoli je potřeba pro správnou prezentaci firmy, podnikání, osobního blogu nebo produktu.

Tvorba webových stránek Benešovsko
Tvorba webových stránek Benešov – Pajskr.cz

Tvorba webových stránek Benešov zahrnuje:

 • Počáteční online konzultaci ohledně vzhledu a obsahu stránek
 • Návrh celkového vzhledu a jejich rozvržení
 • Vytvoření webu v redakčním systému WordPress
 • Nastavení SEO – optimalizace webu, zabezpečení
 • Naplnění stránek obsahem (logo, texty, obrázky)
 • Obstarání pronájmu domény na HTTPS a webhostingu
 • Nastavení měřících nástrojů Google Analytics, Search Console a podobné

Cena tvorby webových stránek

Přesnou cenu www stránek spočítám po konzultaci s vámi.

Cena tvorby webových stránek je kompletní. Nečekají váš jiné poplatky. Avšak, je důležité počítat s tím, že provoz webových stránek něco stojí. Musí se platit roční poplatek za hosting a doménové jméno. Obojí stojí do 1000 Kč za rok.

Úpravy webových stránek 650 Kč/hodina. Přesnou cenu vám rád spočítám před započetím úprav.

Předání webových stránek v Benešově

Součástí ceny je osobní předání webu a počáteční zaškolení do správy redakčního systému. Vysvětlím vám, jak můžete stránky editovat a přidávat další obsah. Udělám vše pro to, abyste se na webu neztratili a dokázali ho sami dále rozvíjet. Benešov je město, které mám opravdu rád. Jsem sice z Kladna, ale dokáži vytvořit www stránky pro klienty z celé České republiky. Pro tyto účely probíhá předání prostřednictvím komunikace na Skype. Benešov je krásné město a já jsem pracovitý člověk. Jestli chcete vytvořit web, tak jsem váš člověk.

Tvorba webových stránek Benešov další služby

Kvalitní servis: od 1500 Kč ročně. Svým klientům nabízím výhodný balíček služeb, který zahrnuje bezpečnostní aktualizace webových stránek, zabezpečení používání webu a opravování následků nechtěného překliknutí. Nabízím tyto služby za paušální poplatek 125 Kč měsíčně. Tento servis jsem začal provozovat zejména kvůli minimalizování vašich starostí se správou stránek.

Pokud si servis nepředplatíte, pohybuje se cena za případné opravy a úpravy podle hodinové sazby.

Proč využít tvorby webových stránek Benešov?

Toto je test vyhledávacího algoritmu společnosti Google. Tyto stránky mají přivést zákazníky na jejich dotaz, který vyhledávají ve spojení se svým domovským městem. Pravděpodobně hledáte profesionála, který vám vytvoří www stránky.

Kolik stránek mi vytvoříte?

Redakční systémy jsou neomezené ve vytváření dalších podstránek. Každé webové stránky musí být hlavně přehledné, takže je vaše www stránky vytvořím přehledně, aby se uživatelům dobře používaly. V budoucnu můžete vytvářet další stránky. Bez omezení.

Co je doména a webhosting?

Doména je název adresy vašeho webu. Já mám adresu / doménu pajskr.cz, tak vy budete mít adresu, kterou spolu vybereme. Nejčastěji se bude jedna o název vaší firmy. Každé vytvořené stránky se musí umístit na server ke kterému mají ostatní uživatelé přístup. Webhosting je vlastně místo na disku, nějakého serveru, na který se dostanou návštěvníci z celého svět.

Jsou stránky s vlastní administrací?

Ano. Webové stránky mají vlastní administraci. Používám prověřený redakční systém WordPress a pro malé projekty GetSimple CMS. Oba dva vám ulehčí práci s webovou prezentací a její aktualizací.

Co obnáší tvorba webových stránek v Benešov?

Při tvorbě webových stránek budu potřebovat vaší spolupráci. Spolu vymyslíme, co musí stránky obsahovat, co chcete zákazníkům sdělit a co jim nabízíte. Budu se vás ptát na hodně otázek. Ty jsou nezbytné k tomu, aby byly www stránky dokonalé. A je jedno jestli je tvořím v Benešově Kladně nebo Praze.

Za jak dlouho budou stránky vytvořené?

Toto záleží na mnoha faktorech. Zda mám volnou kapacitu, jak velké stránky to budou, kolik mi dodáte vlastního materiálu? Termín vám sdělím po konzultaci.

Proč v Benešově tvorba www stránek od Pajskr.cz z Kladna

?

Toto je základních 5 důvodů proč se pustit do práce zrovna se mnou ve městě Benešov

 1. Moje služby se vám musí vyplatit. To znamená, že nebudeme tvořit zbytečně rozsáhlé webové stránky, když váš byznys na internetu není
 2. Zjistím jestli je váš byznys online. To znamená, že vaše služby uživatelé vyhledávají na internetu
 3. Moje práce je kvalitní. Tvorba stránek, je oblast, ve které se neustále vzdělávám a používám nejmodernější postupy
 4. Chcete tvořit webové stránky, které vám budou vodit zákazníky? Pak jste našli správného člověka, který takové web stránky tvoří
 5. Město Kladno je můj domov. Takže vám nabízím bezplatné osobní konzultace kdekoli ve městě.

Vytvořím stránky i pro Vás?

Aby jakákoli práce měla užitek, musí ji dělat odborník.


Pokud věříte, že tvorbu webových stránek nezvládne kamarád za jedno pivo.


Věříte, že stránky musí projít důkladným průzkumem, aby vydělávaly a byly přínosné.

Pak jsem váš člověk a budu rád když mi napíšete. Já vám udělám webové stránky, které přivedou zákazníky. Kontakt na mě máte v horním menu.

Moje služby tvorby webových stránek

Služby tvorby webů nabízím klientům z různých měst České republiky.

Kladno, Praha, Beroun, Rakovník, Mladá Boleslav, Ústí nad Labem, Děčín, Slaný, Chomutov, Benešov