Litoměřice už jste dobyli a teď chcete růst na internetu, aby se vaše firma profesionálně prezentovala, ale tvorba webových stránek vám nic neříká? Nechte to na profesionálovi, který vám vytvoří web na míru, jaký můžete sami editovat, přidávat články, vkládat fotografie a prostě cokoliv upravovat bez nutnosti umět programovat. Chcete v Litoměřicích psát články na aktuální téma nebo vytvořit firemní webové stránky, pak pro vás vymyslím vhodný vzhled stránek s responzivním designem a přitom stránky nastavím pro potřeby marketingové propagace na internetu a SEO.

Více o službě tvorby webových stránek

Tvorba webových stránek a webdesign Litoměřice (Vytvořeno s Canva.com)

Profesionální tvorba webových stránek

Webové stránky vám dnes dokáže vytvořit každý. Od studenta až po kuchaře. Tak proč svěřit tvorbu webu profesionálovi? Mám zkušenosti s návrhem a provozem www stránek přes 15 let, takže když se vyskytne nějaký problém, tak si s ním vím rady. Ale na mnou vytvořených webech se většinou závažné problémy nevyskytují.

Tvořím profesionální webové stránky s responzivním designem, který se přizpůsobí různým moderním zařízením. Zákazníci vás pak mohou najít například z mobilního telefonu a webové stránky se jim bez problému zobrazí. Na moderní, responzivní a čistý webdesing se zaměřuji především, tak dokáži upoutat pozornost návštěvníka stránek, kterou nebudou rozptylovat zbytečné prvky stránky. Tím dokážím moje weby návštěvníka rychle odbavit a udělat z něho zákazníka.

Průběh tvorby www stránek

V úvodním rozhovoru si promluvíme o vašich potřebách a ujasníme si, co vše bude potřeba udělat, aby se vám webové prezentac vyplatila. Jestliže nemáte jasnou představu dám vám na výběr z webových stránek, abych věděl, co se vám líbí. Poté si domluvíme spolupráci.

Na základě domluvy vám zaregistruji doménu dle vašeho výběru a webhosting (místo pro web). Je potřeba vědět, že obojí se musí každý rok prodlužovat, takže provoz domény a wbhostingu vyjde do 1000 Kč za rok. Majitelem domény budete vždy Vy.

Potom už začnu se samotnou tvorbou webu. Doba tvorby webu záleží na velikosti a složitosti projektu. Většinou se realizace www stránek stihne do 14 dní. V tuto dobu už je web téměř hotový a připraven ke spuštění. Web vám zašlu k odsouhlasení, zpracuji připomínky a můžeme ho vypustit do světa.

Na stránkách nesmí chybět dostatek textových a vizuálních informací. Pokud nedokážete vlastní podnikání dobře popsat a prezentovat, tak vám jako copywriter vytvořím texty pro web. Tyto texty jsou uzpůsobeny pro snadné vyhledání ve vyhledávačích (SEO texty). Čím více te xtu na stránkách je, tím spíš budou vaše stránky dohledatelné ve vyhledávačích. A o to jde u firemní prezentace především. Jedině dohledatelné webové stránky dokáží generovat další zisk.

Cena tvorby webových stránek Litoměřice

Cena tvorby webových stránek se určuje individuálně. Každý zákazník má jiné potřeby a já vám nechci účtovat věci, které nevyužijete. Webové stránky tvořím na míru vašim potřebám.

Cena za jednostránkový web (s malým množstvím informací) se pohybuje kolem 5000-7000 Kč.

Webové stránky na míru začínají od 9000 Kč.

Cenu vám nezávazně spočítám po úvodní konzultaci.

Služby tvorby stránek zahrnují:

  • Nezávaznou cenovou kalkulaci
  • Registraci domény a webhostingu na jeden rok zdarma
  • Profesionální konzultaci a poradenství
  • Vytvoření stránek na responzivním designu
  • Administrační systém (pokud bude potřeba)
  • Bezpečnostní SSL certifikát pro stránky
  • Vytvoření emailových schránek na vaši doméně
  • Úprava vašich textů
  • Tvorba textů dle objednávky
  • Nastavení SEO

Reference tvorby www stránek

Doplňkové služby

Webové stránky potřebují občas aktualizovat, upravit nebo zkontrolovat. Pokud se nechcete podobnými věcmi zdržovat, pak vám nabízím, jako svým klientům, doprovodný servis stránek za výhodnou cenu. Kontaktujte mě a promluvíme si o vašich webových stránkách a spolupráci v Litoměřicích.

Kontakt