SEO konzultant

Zvýším vám návštěvnost

Potřebujete být víc vidět na internetu? Chcete získávat dobré pozice a cílenou návštěvnost z vyhledávačů Google a Seznam? Jsem SEO konzultant s 18+ let praxí a rád pomůžu zlepšit viditelnost vašeho webu. Ať je to firemní či SaaS web, e-shop nebo magazín.

Jarda Pajskr

Jsou moje konzultace pro Vás?

Řešíte online marketing, chcete zviditelnit web, doplnit nebo ušetřit za PPC, zvyšovat návštěvnost nebo poradit, jak psát efektivní texty, které se budou líbit vyhledávačům? SEO konzultace jsou ideální pro majitele webů s nabídkou služeb, pro SaaS aplikace, pro e-shopy, pro copywritery. Konzultace se mnou vám pomohou vydat se správným směrem.

Pro majitele webů, OSVČ, SaaS aplikací a pro e-shopy

S pomocí SEO můžete z neplacených výsledků vyhledávání přivést na web zákazníky, kteří vaše výrobky či služby hledají a jsou připraveni nakoupit. Společně vymyslíme strategii, jak k vám návštěvníky přivést. Předám vám svoje znalosti, vysvětlím principy a dám doporučení, co zlepšit a čemu se věnovat, aby to přineslo výsledky.

Pro copywritery, webaře

Poradím vám, jak dělat copywriting efektivně, jak psát texty, které budou pro Google kvalitní a pro lidi čtivé. Na čem nejvíc záleží při psaní textů, které potřebujete, aby byly dohledatelné. Ať už píšete texty nebo děláte komplexní klientský web.

Co vám vlastně nabízím?

Ušetřím vám čas a peníze. Předám vám svoje znalosti v instantní podobě. Znalosti, které jsem sbíral téměř 20 let na různorodých projektech. Ačkoliv mám zkušenosti z velkých projektů, tak si nejvíce cením těch, které jsem nasbíral na malých webech s omezeným rozpočtem. Tam je totiž největší podmínkou důraz na efektivitu s maximálním přínosem.

Aby váš web v SEO rostl

SEO je maraton, ale dlouhodobě se vyplácí, protože dokáže přivádět relevantní návštěvnost. Nakonec může progres vašeho webu vypadat nějak takto.

Seo Analyza Rust Seo

120 minut konzultace

Z toho je 30-60 minut na přípravu – seznámení s vaší značkou a analýza projektu. Následuje osobní konzultace, kde vám dám zpětnou vazbu, konkrétní doporučení na zlepšení a návrh dalšího postupu, čemu se máte věnovat.

3500 Kč

Tam, kde nestačí jednorázová konzultace, tam jsou užitečné pravidelné konzultace, při kterých se společně budeme věnovat rozvoji SEO vašeho projektu a strategickému postupu.

  • 4×60 minut konzultace (osobně nebo po e-mailu)

Konzultaci zvládneme po telefonu, online přes Google Meet nebo Zoom.

  • 5.0 hodnocení na Google ⭐⭐⭐⭐⭐

REFERENCE

Nejsem jen teoretik, ale mám osvědčené postupy s více než 18 lety praxe

Mám ověřené postupy a strategie, které na internetu fungují efektivně a správně.

Nejsem žádný teoretik. Získané dovednosti jsem si nejprve ověřil na vlastních projektech, takže nedělám věci prvně nebo naslepo.

Od roku 2004 se pohybuji v oboru výroby webových stránek a jejich marketingu. Za tu dobu jsem spolupracoval na mnoha webových projektech, projektech velkých firem i malých živnostníků.

Kontakt →