SEO konzultant

Neztraťte se v výsledcích vyhledávání a ukažte konečně web cílovému publiku.

Potřebujete být víc vidět na internetu? Chcete získávat dobré pozice a cílenou návštěvnost z vyhledávačů Google a Seznam? Dobrý SEO konzultant vám pomůže se získáváním návštěvnosti z vyhledávačů, ale také s jejím využitím v rámci webového projektu. Přestaňte se schovávat před zákazníky.

SEO konzultant s přesahem
Co mohu nabídnout?

Kvalitní spolupráce. Dlouhodobé zkušenosti.

Jsem SEO konzultant. Jak vám pomohu?

V první řadě bude dobré si říct, jak vám může spolehlivý specialista pomoci a jaký pro vás budu mít přínos. Také vám vysvětlím, jak se dá výsledek práce konzultanta ověřit a podle toho vyhodnotit, zda se vám investice vyplácí. Ano. SEO je nutné brát jako investici, která by se měla z dlouhodobého hlediska navrátit. 

Problematikou SEO se zabývám někdy od roku 2009. Webové stránky jsem dělal pro sebe i pro klienty dávno před rokem 2009. V této době se optimalizace pro vyhledávače sice dělala, ale velice primitivním způsobem.

Nejsem pouze teoretik, ale snažím se své nové poznatky ověřovat na vlastních projektech a pak dokáži vyhodnotit jejich přínos pro klientské projekty. 

Chcete SEO konzultanta?

Nejčastější dotazy: SEO konzultant

Poradíte si s úpravou zdrojového kódu?
Mám technické znalosti webových aplikací, CMS systémů (např. WordPress, GetSimple atd.). Ovládám HTML, CSS a trochu PHP. To znamená, že u drobných technických problémů nebudeme muset povolávat programátory a zvyšovat náklady na SEO.

Proč investovat do SEO konzultanta?
Příklady ukazatelů výkonnosti SEO:

  1. Nárůst cílené (relevantní) návštěvnosti z vyhledávačů
  2. Posun na vyšší příčky vyhledávání na důležitá klíčová slova
  3. Zvyšování konverzí (objednávky, nákupy nebo jiné cíle)
  4. Zvyšování výkonu vstupních stránek
  5. Zvýšení návštěv kamenné pobočky nebo telefonátů

Cílem je vytvořit zviditelnit váš web.