Správa webových stránek

Postarám se o aktualizace nebo údržbu obsahu webu i samotného systému WordPress, aby váš web dobře fungoval, byl zabezpečený a dostupný zákazníkům.

  • 5.0 hodnocení na Google ⭐⭐⭐⭐⭐
Jarda Pajskr

Jaké problémy vám správa webových stránek vyřeší?

Klienti ke mě přichází s potřebou mít aktuální informace na webu, ale u nich ve firmě na to nikdo nenajde dost času. Ušetřím vám čas, který můžete věnovat svému podnikání nebo rodině.

Postarám se o váš web. Rychle a jednoduše.

  • Aktualizace obsahu a informací: Ušetřím vám čas a energii tím, že se postarám o pravidelné aktualizace obsahu. Ať už potřebujete aktualizovat kontaktní informace, přidat nové produkty do ceníku, nebo zveřejnit blogový příspěvek.
  • Zabezpečení webu: Zajistím, že váš WordPress bude mít nejnovější zabezpečení proti malwaru a útokům, včetně pravidelných bezpečnostních kontrol a aktualizací.
  • Zrychlení načítání: Optimalizuji vaše stránky pro maximální rychlost a lepší uživatelskou zkušenost.
  • Technická údržba: Od aktualizací jádra WordPressu, přes pluginy až po šablony.
  • A mnoho dalšího jako přesun na jiný webhosting, přidávání nových funkcí, formulářů nebo pravidelná práce na SEO.

Cena správy webových stránek

Za jednorázové správy webu účtuji 1200 Kč za hodinu. Přesnou cenu vám sdělím po důkladném zhodnocení stavu vašeho webu a odhadu časové náročnosti práce. Neváhejte mě kontaktovat, rád s vámi proberu vaše potřeby a navrhnu nejlepší řešení vašeho problému. Nemusíte se obávat skrytých poplatků – cenu si vždy potvrdíme před zahájením spolupráce.

Při dlouhodobé správě webů účtuji 1000 Kč za hodinu. Neúčtuji žádné paušální poplatky. Společně si předem domluvíme plán práce na tři měsíce dopředu, aby byl zaručen přesný odhad času potřebného pro správu vašeho webu. Budeme spolu pravidelně konzultovat vaše požadavky a potřeby na aktualizace a úpravy obsahu, abyste platili pouze za odvedenou práci.

Reference správy webových stránek

Spravuji se a rozvíjím více než 80 webů a několik e-shopů. Kromě toho jsem na více jak 500 webových stránek provedl jednorázové aktualizace a opravy. Postarám se kvalitně i o váš web.

Kat Jones
Kat Jones
2024-03-14
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Naprostá spokojenost,rychlé profesionální jednání. Můžeme jen doporučit.
moshref moshref
moshref moshref
2024-02-26
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Velmi doporučuji! Pan Pajskr měl profesionální přístup a odvedl skvělou práci. Důležitější než samotný produkt byly jeho služby po dokončení stránek; vždy rychle reagoval a upravil stránky a to vždy do 24 hodin. Jsem naprosto spokojený.
Radana Makariusová
Radana Makariusová
2024-02-02
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Pana Pajskra jsem si vyhledala se záměrem nasazení webu. Při vyhledávání odborníka pro spolupráci jsem vycházela i z recenzí, které byly je pozitivní. A nyní sama jednu přikládám. Spolupráce s panem Pajskrem je výborná, vše probíhá hladce, pan Pajskr se vším velmi vstřícně a ochotně vyhoví, přichází s novými nápady, jak věci zlepšit. Služba a přístup pan Pajskra jsou přesně takové, jaké jsem hledala.
Zdeněk Matuška
Zdeněk Matuška
2024-01-17
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Spolupracujeme spolu už několik let na různých projektech. Spolupráce je příkladná a komunikace na profesionální úrovni. Oceňuji nápady, se kterými chodí při každé schůzce.
Monika Akinom
Monika Akinom
2021-06-16
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Setkala jsem se velmi vstřícným přístupem a získala jsem nezaujatý profesionální náhled na naše webové stránky, a to včetně typů, jak by se daná věc dala udělat jinak.
Marek Chmiel
Marek Chmiel
2021-06-10
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Výborná spolupráce. Velmi doporučují.
Michala Škrábová
Michala Škrábová
2021-01-31
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Pana Pajskra jsme s kolegyní oslovily kvůli zlepšení viditelnosti našeho webu. Byla jsem velmi mile překvapena jeho velmi profesionálním, ale přitom lidským přístupem. Pan Pajskr dokáže vše skvěle vysvětlit a pomohl nám dokonce i s marketingem a s nastavením FB reklamy. Vřele ho doporučuji všem, kdo chtějí kvalitní a komplexní řešení za velmi rozumnou cenu.
Daniela Hýžová
Daniela Hýžová
2020-07-11
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Opravdu jsem byla mile překvapena tím, jak Jaroslav dokáže složité věci jednoduše vysvětlit. Že dokáže převzít iniciativu, aby byl výsledek co nejlepší. Oceňuji, že jste nasměroval můj web správnějším směrem, než jakým mi bylo doporučováno. A tento směr má za benefit to, že opravdu nese ovoce, a nejsou to jen vyhozené peníze.

Časté otázky

Budu potřebovat především přihlašovací údaje k FTP nebo webhostingu. U WordPress webů budu potřebovat administrátorský přístup. Nedělejte si z toho hlavu, pokud nevíte, co to je, tak to společně vyřešíme po telefonu.

Jednoduše pošlete požadavky a postarám se o zbytek. Nové informace můžete poslat e-mailem. U dlouhodobých spoluprací pracuji přes Trello, Freelo, Notion, Asanu.

Menší změny obvykle provádím do 48 hodin. U rozsáhlejších úprav si dohodneme časový rámec, který bude vyhovovat oběma stranám. Vždy záleží na požadavku a časové náročnosti.