Tvorba webových stránek na míru

Vytvořím pro vás krásné webové stránky na míru podle vašich představ a postarám se o ně za Vás. A co získáte? Lidé vás snadno najdou (SEO), stránky užitečné pro vaše zákazníky, budou vodit návštěvnost, vytvářet poptávky a plnit cíle.

  • 5.0 hodnocení na Google ⭐⭐⭐⭐⭐
Jarda Pajskr

Moje práce

Kat Jones
Kat Jones
2024-03-14
Naprostá spokojenost,rychlé profesionální jednání. Můžeme jen doporučit.
moshref moshref
moshref moshref
2024-02-26
Velmi doporučuji! Pan Pajskr měl profesionální přístup a odvedl skvělou práci. Důležitější než samotný produkt byly jeho služby po dokončení stránek; vždy rychle reagoval a upravil stránky a to vždy do 24 hodin. Jsem naprosto spokojený.
Radana Makariusová
Radana Makariusová
2024-02-02
Pana Pajskra jsem si vyhledala se záměrem nasazení webu. Při vyhledávání odborníka pro spolupráci jsem vycházela i z recenzí, které byly je pozitivní. A nyní sama jednu přikládám. Spolupráce s panem Pajskrem je výborná, vše probíhá hladce, pan Pajskr se vším velmi vstřícně a ochotně vyhoví, přichází s novými nápady, jak věci zlepšit. Služba a přístup pan Pajskra jsou přesně takové, jaké jsem hledala.
Zdeněk Matuška
Zdeněk Matuška
2024-01-17
Spolupracujeme spolu už několik let na různých projektech. Spolupráce je příkladná a komunikace na profesionální úrovni. Oceňuji nápady, se kterými chodí při každé schůzce.
Monika Akinom
Monika Akinom
2021-06-16
Setkala jsem se velmi vstřícným přístupem a získala jsem nezaujatý profesionální náhled na naše webové stránky, a to včetně typů, jak by se daná věc dala udělat jinak.
Marek Chmiel
Marek Chmiel
2021-06-10
Výborná spolupráce. Velmi doporučují.
Michala Škrábová
Michala Škrábová
2021-01-31
Pana Pajskra jsme s kolegyní oslovily kvůli zlepšení viditelnosti našeho webu. Byla jsem velmi mile překvapena jeho velmi profesionálním, ale přitom lidským přístupem. Pan Pajskr dokáže vše skvěle vysvětlit a pomohl nám dokonce i s marketingem a s nastavením FB reklamy. Vřele ho doporučuji všem, kdo chtějí kvalitní a komplexní řešení za velmi rozumnou cenu.
Daniela Hýžová
Daniela Hýžová
2020-07-11
Opravdu jsem byla mile překvapena tím, jak Jaroslav dokáže složité věci jednoduše vysvětlit. Že dokáže převzít iniciativu, aby byl výsledek co nejlepší. Oceňuji, že jste nasměroval můj web správnějším směrem, než jakým mi bylo doporučováno. A tento směr má za benefit to, že opravdu nese ovoce, a nejsou to jen vyhozené peníze.

Proč svěřit web na míru mě?

Nejspíš nemáte úplně jasno v tom, co by měly vaše nové webové stránky obsahovat, jak by měly vypadat nebo co by měly umět. Můžete mi věřit, že s tím mám mnoho zkušeností. Jsem tu od toho, abych vám pomohl a navedl vás správným směrem. Probereme spolu všechny možnosti, vaše přání a potřeby. Na tom všem začnu tvořit webové stránky, které budou odrážet vaše potřeby i představy a budou plnit náležitosti moderního webu. Kam spadá SEO (optimalizace pro vyhledávače), UX a responzivní web.

Od roku 2004 se pohybuji v oboru výroby webových stránek. Za tu dobu jsem spolupracoval na mnoha webových projektech a firemních prezentacích. Prošel stovkami školení. Nejsem žádný teoretik. Získané dovednosti jsem si nejprve ověřil na vlastních projektech, takže nedělám věci prvně nebo naslepo.

Mám ověřené postupy a strategie, které na internetu fungují efektivně a správně.

Kontakt →

Vlastnosti kvalitního webu na míru

Patrně se nevyznáte ve všech zkratkách, které se na se zde nacházejí. Pokusím se vám alespoň trochu vysvětlit, proč jsou při tvorbě webových stránek důležité. Všechny tyto prvky obsahují nově vytvořené webové prezentace, takže můžete být bez starostí. Toto vše je součástí výroby webových stánek.

Jak přistupuji k tvorbě webů na míru

Weby tvořím vzhledově poutavé, jednoduché, přehledné, ale velice informačně přínosné. Web nejsou omalovánky. To je můj přístup. Jakákoliv zbytečnost na webových stránkách návštěvníka rozptyluje a zdržuje. Pak odchází, a to není dobré. Návštěvník má být na webu rychle odbavený a udělat to, kvůli čemu na něj přišel – vyplnit poptávkový formulář, zatelefonovat, napsat, zanechat kontakt nebo se dozvědět o vaší firmě, službách, produktech. Web je především obchodní nástroj, který pracuje za vaše obchodní oddělení, když zrovna spí. Ale tvořím i weby neobchodní a informační. Například pro školy nebo instituce.

Web bude správně SEO nastavený, obsahově bohatý a bude mít správné vstupní stránky pro nabídku služeb. Kvůli tomu, aby se dal dohledat ve vyhledávačích. Také proto, aby se na něm návštěvníci dobře vyznali a dokázali srozumitelně získat informace o vašich službách. Na to se při tvorbě webových stránek často zapomíná. Jenže návštěvníci web – Vy – jste na prvním místě. Proto musíte dostat hodně informací, které Vás přesvědčí, že vím, co dělám.

Reference

Moje nedávné reference tvorby www stránek.

Čipové-systémy.cz – Alarmtechnik Praha, spol. s.r.o.
Jasmines.cz – restaurace ve Špindlerův Mlýn
Mossbarber.cz – Moss Barber Shop Mukařov
Pedi.cz – Ortopedické vložky na míru
LSLány.cz – Lesní Správa Lány příspěvková organizace Kanceláře prezidenta republiky
Leonagogolicynova.com – Přední londýnská houslistka pocházející z České republiky
Sosik.cz – SPŠS a OA Kladno
VýhledyHýskov.cz – Moderní developerský projekt

Kolik stojí webové stránky na míru?

Jsou dvě možnosti. Jedna dražší, druhá levnější. Pokusím se vám to vysvětlit. Pokud budete potřebovat, tak mi klidně zatelefonujte a já vám to dovysvětlím. Ceny níže jsou pouze orientační. Zavolejte si o bezzávaznou kalkulaci na míru vašim potřebám. Třeba to vyjde i levněji. U mě se neplatí žádné měsíční/roční paušály za nic. Pouze smluvené částky za skutečně odvedenou práci.

Levnější varianta

Cena: 22 000 Kč jednorázově (+ cca 1000 Kč ročně náklady na doménu a webhosting)

Levnější varianta – zde se použije převážná část stávajících textů ze starého webu. Tyto texty se vylepší, web bude míst správné SEO nastavení, aby měl potenciální šanci zobrazit se na důležité vyhledávací dotazy. Záleží však na konkurenci ve vyhledávání, která snižuje šance prorazit jednoduchým webům na důležité dotazy ve výsledcích vyhledávání. Zde se nabízí propagovat web hlavně PPC reklamou – tu zapínat/vypínat podle potřeb.

Dražší varianta

Cena: od 30 000 Kč jednorázově (+ cca 1000 Kč ročně náklady na doménu a webhosting)

Dražší varianta – se liší oproti levnější variantě hlavně tím, že na webu vznikne více obsahu (článků), který se váže k vašemu oboru. Tyto články zvyšují autoritu webu a Google nebo jiné vyhledávací roboti potom dokáží lépe rozpoznat přínos webu pro uživatele. Pokud je web obsahově bohatý, tak pak vyhledávače spíše usoudí, že je web pro uživatele přínosnější. Z toho důvodu takové weby spíše nabídnou na vyšších pozicích výsledků vyhledávání. Texty se také posilují (interním prolinkováním) hlavní vstupní stránky, které prodávají vaše služby. Toto už je pokročilá SEO technika. V jednoduchosti. Dražší web má více obsahu, takže dokáže přivést více návštěv z bezplatných výsledků vyhledávání. Uživatelé mají takové weby raději, protože jsou informačně přínosnější. Díky tomu se na webu dozví, co potřebují, udělají si představu o vašich schopnostech, odbornosti a službách.

Bojovat proti konkurenci ve výsledcích vyhledávání stojí úsilí a peníze, ale když se to povede, tak to minimalizuje výdaje na placenou reklamu (PPC). A to dlouhodobě. Tady mluvím o SEO. Cílem je dostat se na důležité vyhledávané dotazy na první místa prvních stránek výsledků vyhledávání. Zde se však musí přihlédnout k autoritě konkurence ve výsledcích vyhledávání. Sebelepší web je potom potřeba podpořit zpětnými odkazy. To už je však jiná služba, se kterou vám dokáži pomoci.

Jakou variantu tvorby www vybrat?

To není tak jednoduché říci. Někomu stačí jednodušší (levnější) webové stránky s malým množstvím obsahu a podstránek. Typicky jde o stránky pro živnostníky, řemeslníky, taxikáře, restaurace a podobně. Podnikatelé a firmy s většími ambicemi a s větší (silnější) konkurencí ve výsledcích vyhledávání musím v dnešní době doporučit komplexní a konkurenceschopné weby, které se ještě podpoří zpětnými odkazy (link buildingem) a dalšími SEO konzultacemi.

Časté otázky okolo tvorby webů

Vytvořit jednodušší web zabere zhruba 7-21 dní. Zpravidla kolem 14 dní. Záleží na velikosti webu. Složitější a techničtěji náročnější webové prezentace zaberou samozřejmě delší čas. Přesný termín si domluvíme při konzultaci. Tvorbu webu urychlí včasné předání podkladů jako jsou texty, informace o službách, ceníky, fotografie.

Ne. Ceny jsou konečné. Pokud tedy nebudete potřebovat provést na webu větší úpravy nebo jej pravidelně plnit obsahem, aktualizovat a podobně. V tomto případě se dohodneme na ceně za měsíční správu nebo na ceně za jednorázovou úpravu.

Chcete vytvořit webové stránky?