Tvorba webových stránek

Výkonné webové stránky o které můžete opřít své podnikání.

Vytvořím pro vás webovou prezentaci, kterou skutečně potřebujete. Bude užitečná pro vaše zákazníky a výkonná pro váš byznys. Výsledným formátem tvorby webových stránek je úspěšný web, který dokáže proměnit získané návštěvníky v zákazníky.

Od roku 2004 se pohybuji v oboru webových stránek. Za tu dobu jsem spolupracoval na mnoha projektech a webových stránkách. Mám ověřené postupy a strategie, které na internetu fungují efektivně a správně. Proto se nemusíte obávat svěřit mi i vaši webovou prezentaci.

Jednoduchá spolupráce

Nejspíš nemáte úplně jasno v tom, co by vaše nové webové stránky měly obsahovat, jak by měly vypadat nebo co by měly umět. Můžete mi věřit, že s tím mám spousty zkušeností. Rád vám pomohu a navedu správným směrem. Probereme spolu všechny možnosti, vaše přání a potřeby. Na všem tom začneme tvořit webové stránky.

Precizní tvorba webových stránek

Patrně se nevyznáte ve všech zkratkách, které se na se zde nacházejí. Pokusím se vám alespoň trochu vysvětlit, proč jsou při tvorbě webových stránek důležité.

Všechny tyto prvky obsahují nově vytvořené webové prezentace, takže můžete být bezstarostí.

Už vás někdy napadlo, jak vyhledávače jako Google nebo Seznam rozřazují své výsledky vyhledávání? Víte proč některé upřednostňuje a jiní jsou až daleko dole? Je to právě kvůli SEO. Dobře optimalizovaný web zákazníci lehce naleznou. Bez toho by nebyl váš web na předních stránkách.

Responzivní web = flexibilní nebo také přizpůsobitelný web. V dnešní době je to neodmyslitelná součást tvorby webových stránek. Jedině responzivní stránky se zobrazují správně na všech zařízeních, ať je to mobil, tablet nebo PC.

Webovou prezentaci vám spustím na šifrovaném protokolu https. Díky certifikátu SSL jsou uživatelská data šifrována při přenášení prostřednictvím internetu.

Pro většinu webových stránek používám redakční systém WordPress. Jeho výhodou pro vás je snadná správa obsahu a jeho jednoduchá úprava, která se obejde bez cizí asistence.

Důležité je, že na tomto systému se dají vytvářet vyladěné komplexní weby, které spolehlivě fungují.

Tento systém patří mezi nejpoužívanější na světě a používají ho například společnosti jako Baťa nebo Microsoft. Tak proč ne i vy?

Postarám se o ostatní záležitosti okolo tvorby stránek

Doména

Nemáte vlastní doménu? Postarám se o její registraci. Po zahájení spolupráce vám zašlu seznam domén, ze kterého si vyberete.

Webhosting

Místo kde jsou stránky umístěny, aby byly přístupné všem uživatelům internetu. Postarám se o výběr nejlepšího místa pro váš web.

E-mailová adresa

Vlastní emailová schránka. To není vůbec žádný problém. K mailu budete mít přístup z webového rozhraní nebo z emailu v PC.

Výhody vytvořených webových stránek

Propracovaný web

Stránky jsou precizně zpracovány a intuitivní pro uživatele. Díky důkladné analýze konkurence vytvořím stránky, které jsou odrazem toho, co potřebují vaši zákazníci.

Tvorba obsahu

Nejste si jisti, že si dokážete napsat marketingové texty pro webové stránky? Nevadí. I o to se jako copywriter dokáži postarat.

Web na míru

Webové prezentace tvoří s ohledem na vaše potřeby. Každý klient má jiné požadavky, které jsou potřeba zpracovat individuálně. Jedině tak může web fungovat správně.

Další podpora

Na webových stránkách je čas od času potřeba něco změnit nebo poupravit. V rámci drobných úprav poskytuji tyto služby svým klientům jako bonus.

Tvorba webových stránek pro klienty – reference

Efoto360.cz

#WordPress
Webová prezentace fotostudia se specializací na produktové 360° produktové fotografie.

Projekcerybniky.cz

#WordPress
Webové stránky pro podporu služeb v oblasti projektování rybníků a získávání dotací.

Karavanyclunymlady.cz

#WordPress
Webové stránky a rezervační systém pro půjčovna karavanů Kladno.

OceanSpice.cz

#WordPress
Webové stránky pro síť indických restaurací Ocean Spice.

Promackliny.com

#WordPress
Webové stránky pro podporu karosářských služeb oprava karoserie bez poškození laku.

PartyCrew.cz

#GetSimple
Webové stránky pro podporu služeb organizování oslav.

A mnoho dalších …

Cílem je vytvořit úspěšné webové stránky

Tvorba úspěšného webu

To hlavní, na co se zaměřuji při tvorbě webových stránek, je přínos uživatelům. Stránky musí být užitečné. Musí řešit odpovědi na otázky, které chtějí zákazníci vědět. Jedině tak pro ně budou mít smysl.

Stránky jsou přesně cílené. Nebudeme hledat zákazníky tam, kde nejsou.

Smysluplné a funkční webové stránky. Hlavní je jednoduchost a přehlednost. Stránky jsou intuitivní pro uživatele a lehce pochopitelné vyhledávačům.