Tvorba webových stránek Mladá Boleslav

Potřebujete prezentaci pro svoji firmu, vytvořit blog nebo stránku produktu? Potom správně hledáte tvorba webových stránek Mladá Boleslav. Vytvořím vám webové stránky, které můžete sami editovat, přidávat na ně vlastní texty, obrázky, ceníky nebo dokumenty. Zvládnete to, protože budete mít jednoduchý redakční systém.

Tvorba webových stránek
Tvorba webových stránek Mladá Boleslav – Pajskr.cz

Tvorba webových stránek Mladá Boleslav co nabízím

  • Bezplatnou emailovou nebo telefonickou konzultaci
  • Návrh, který vám zašlu k odsouhlasení
  • Vytvoření web stránek na systému WordPress
  • Naplnění stránek vaším obsahem (foto, texty, logo)
  • Nastavení SEO, bezpečnostních pluginů, případně formulářů
  • Obstarám pronájem domény a webhostingu
  • Finální úpravy dle vašich připomínek
  • Individuální služby, jako psaní textu, online marketing po domluvě

Kompletní cena 15 000 Kč

Cena za tvorbu www stránek je kompletní. Do ceny jsem započítal takové věci jako nastavení HTTPS nebo vytvoření emailové schránky na vaši doméně.

Editaci webových stránek zvládnete sami. Před editací vám vše vysvětlím buď přes Skype nebo přímo ve vašem sídle v Mladé Boleslavi. Většinou klientům stačí online konzultace prostřednictvím video hovorů. Nemusíte se ničeho obávat. V začátcích vám pomohu. Díky redakčnímu systému WordPress zvládnete své web stránky spravovat sami odkudkoli na světě.

Tvorba webových stránek individuální služby

Mladá Boleslav je sympatické město a jeho klienti si zaslouží individuální služby. Pokud si nevíte rady se psaním textů (Copywriting) nebo s tím, jak webové stránky propagovat. Nabízím vám své služby.

Výhodný servis 1200 Kč / rok. Nechcete se starat o aktualizaci stránek, obáváte se, že se překliknete nebo budete potřebovat více pomoci se správou stránek? Klientům nabízím výhodný servis, který minimalizuje jejich obavy o bezpečnost stránek, servis, který se postará o škody vzniklé náhodným překliknutím.

Kontaktujte mě a během bezplatné konzultace vymyslím řešení tvorby webových stránek, které vám bude vyhovovat a splní vaše představy.

Jarda Pajskr

View posts by Jarda Pajskr
Jsem pisálek se zájmem v online marketingu, SEO, WordPressu a těch ostatních cizích slovech. Třeba v copywritingu. Zkušenosti jsem sbíral kde se dalo. Teď je vkládám do klientských projektů. Určitě jste si všimli, že mám smysl pro humor. To je znamení, že se se mnou dělá fakt dobře.