Tvorba webových stránek Mladá Boleslav

Úspěšné webové stránky z Mladé Boleslavi do celého světa.

Potřebujete web pro svoji firmu, vytvořit blog nebo stránku produktu? Potom správně hledáte tvorba webových stránek v Mladé Boleslavi. Vytvořím pro vás web, který můžete sami editovat, přidávat na něj vlastní texty, obrázky, ceníky nebo dokumenty. Zvládnete to, protože budete mít jednoduchý redakční systém a úspěšný web, osobní blog pro firmu nebo produkt.

Tvorba webových stránek Mladá Boleslav
Tvorba responzivních www stránek Mladá Boleslav – Pajskr.cz

Tvorba webových stránek Mladá Boleslav zahrnuje:

 • Bezplatnou emailovou nebo telefonickou konzultaci
 • Návrh, který vám zašlu k odsouhlasení
 • Vytvoření web stránek na systému WordPress
 • Naplnění stránek vaším obsahem (foto, texty, logo)
 • Nastavení SEO, bezpečnostních pluginů, případně formulářů
 • Obstarám pronájem domény a webhostingu
 • Finální úpravy dle vašich připomínek
 • Individuální služby, jako psaní textu, online marketing po domluvě

Cena tvorby webových stránek

Přesnou cenu spočítám po konzultaci s vámi.

V ceně jsou započítané takové věci jako nastavení bezpečnostního certifikátu SSL (HTTPS),  nebo vytvoření emailové schránky na vaši doméně.

Cena tvorby webových stránek je kompletní. Nečekají váš jiné poplatky. Avšak, je důležité počítat s tím, že provoz webových stránek něco stojí. Musí se platit roční poplatek za hosting a doménové jméno. Obojí stojí do 1000 Kč za rok.

Předání webových stránek v Mladé Boleslavi

Součástí ceny je počáteční zaškolení do správy webu a redakčního systému. Vysvětlím vám, jak můžete stránky editovat a přidávat další obsah. Udělám vše pro to, abyste se na webu neztratili a dokázali ho sami dále rozvíjet. Mladá Boleslav je velké město ve středočeském kraji, takže je důležité nechat se náležitě prezentovat. Vytvořit www stránky je moje práce a jsem zde pro vás a vaše potřeby.

Pokud to bude nutné mohu provést proškolení vás nebo vašeho personálu osobně u vás v Mladé Boleslavi. Nicméně, často mým klientům stačí k základní obsluze administračního systému webových stránek pouze podrobný manuál, který napíši přímo pro jejich potřeby. Pro další komunikaci s klienty úspěšně používáme Skype, ve kterém můžeme například sdílet obrazovku.

Tvorba webových stránek Mladá Boleslav jiné služby

Pro své klienty poskytuji výhodné individuální služby v oblasti nových internetových stránek. Pokud si nevíte rady se psaním textů (Copywriting) nebo s tím, jak webové stránky propagovat.

Výhodný servis 1500 Kč / rok. Nechcete se starat o aktualizaci stránek, obáváte se, že se překliknete nebo budete potřebovat více pomoci se správou stránek? Klientům nabízím výhodný servis, který minimalizuje jejich obavy o bezpečnost stránek, servis, který se postará o škody vzniklé náhodným překliknutím.

Pokud si servis nepředplatíte, pohybuje se cena za případné opravy a úpravy podle hodinové sazby.

Tvorba webových stránek Mladá Boleslav a okolí
Tvorba webových stránek - Pajskr.cz

Proč využít tvorby webových stránek Mladá Boleslav?

Nejspíš hledáte profesionála, který vám vytvoří reprezentativní www stránky. Jsem zde pro vás. Tyto služby poskytuji řadu let. Za tu dobu jsem získal osvědčené know-how, které vdechnu i do vašich www stránek.

Kolik stránek mi vytvoříte?

Redakční systémy jsou neomezené ve vytváření dalších podstránek. V budoucnu můžete vytvářet další stránky. Bez omezení. Webové stránky mají být přehledné a srozumitelné. Proto vám navrhnu odpovídající počet podstránek, které budou dokonale prezentovat to, co potřebujete.

Co je doména a webhosting?

Doména je název adresy vašeho webu. Město Mladá Boleslav má například adresu / doménu mb-net.cz, tak vy budete mít adresu, která bude snadno zapamatovatelná. Nejčastěji se bude jednat o název vaší firmy / osoby. Všechny vytvořené stránky se umisťují na server (webhosting) ke kterému mohou přistupovat ostatní uživatelé internetu. Webhosting je vlastně místo na disku, nějakého serveru, na který se dostanou návštěvníci z celého svět.

Jak dlouho trvá vytvořit stránky?

Termín vám sdělím po konzultaci. Výrobu stránek ovlivňuje mnoho faktorů. Mezi hlavní patří vaše spolupráce a dodané materiály. Takže si bližší termín řekneme až po konzultaci.

Jsou stránky s vlastní administrací?

Ano. Webové stránky mají vlastní administraci. Klientům se velice dobře používají redakční systém WordPress a pro malé projekty GetSimple CMS. Oba dva mají velice jednoduchou a intuitivní administraci, kterou rychle pochopíte. 

Co obnáší tvorba webových stránek Mladá Boleslav?

K tvorbě webových stránek je důležitá vaše přímá spolupráce. Jedině vy znáte dokonale své podnikaní a já se vás budu ptát na podstatné věci, které s ním souvisejí. Jedině tak můžete zákazníkům sdělit důležité informace, které je zajímají. Tak vzniknou úspěšné www stránky, které jsou užitečné budoucím zákazníkům. Nezáleží přitom, jestli je vytvořím v Mladé Boleslavi nebo na Kladně.

Tvorba webových stránek v Mladé Boleslavi s administrací
Pro Mladou Boleslav tvořím www řadu let

Proč tvorba www stránek od Pajskr.cz pro Mladou Boleslav

?

Toto je základních 5 důvodů proč se pustit se mnou do práce z Mladé Boleslavi

 1. Záleží mi na tom, aby pro vás byly mé služby výhodé. Proto se snažím stránky směrovat k byznysu. Aby neležely jen tak ladem
 2. Prozkoumám jestli vaše služby opravdu uživatelé na internetu vyhledávají. A jak? Jakými slovy
 3. Tvorba stránek je kolísavá oblast, ve které je důležité se neustále vzdělávat a využívat získané zkušenosti
 4. Potřebujete tvořit webové stránky, které jsou zaměřené na klienty? Pak jste zde správně. Já takové stránky tvořím
 5. Mladá Boleslav je velké město, ve kterém se nesmí vaše stránky ztratit

Chcete vytvořit web stránky?

Jsem zkušený odborník, který dokonale ovládá svoji práci.

Tvorba webových stránek je složitá oblast. Pokud chcete uspět nestačí vám stránky od kamaráda za jedno pivo.

Úspěšné webové stránky potřebují celou řadu analýz a to zejména proto, aby mohly vodit zákazníky a vydělávat na sebe.

Pokud věříte v tyto hodnoty, tak jsem člověk se kterým má smysl spolupracovat na nových webových stránkách. Těším se až mě kontaktujete.

Tvorba www stránek Mladá Boleslav

Nacházíte se poblíž této adresy? Pak budu rád, když mě kontaktujete.
Komenského náměstí 61
293 22 Mladá Boleslav

Moje služby tvorby webových stránek

Služby tvorby webů nabízím klientům z různých měst České republiky.

Kladno, Praha, Beroun, Rakovník, Mladá Boleslav, Ústí nad Labem, Děčín, Slaný, Chomutov, Benešov