Link building – získávání zpětných odkazů

Budování zpětných odkazů znamená lepší autoritu webu, zvýšení návštěvnosti, více zákazníků a větší obrat. Budu pro vás budovat kvalitní odkazové portfolio.

Co je link building?

Jde o proces získávání odkazů pro webovou stránku z jiných webových stránek. Tyto odkazy jsou důležité pro SEO, protože vyšší počet kvalitních odkazů na stránku může pomoci zvýšit její pozici ve vyhledávačích, zvýšit návštěvnost a tržby.

Co je zpětný odkaz?

Zpětný odkaz, také známý jako „backlink“, je odkaz na webovou stránku, který se nachází na jiné webové stránce. Tyto odkazy jsou důležité pro SEO, protože vyšší počet kvalitních zpětných odkazů na stránku může pomoci zvýšit její pozici ve vyhledávačích. Vyšší počet kvalitních zpětných odkazů na stránku může pomoci zvýšit její pozici ve vyhledávačích, protože vyhledávače považují zpětné odkazy za důkaz relevance, autority a kvality obsahu.

Proč získávat zpětné odkazy

Kolik stojí link building?

Cena link buildingu se pohybuje okolo 1000 Kč za odkaz. Nicméně jeden odkaz je webové stránce k ničemu. Z toho důvodu je měsíční paušál za link building od 7000 Kč.

Co zahrnuje cena za link building

Cena za link building zahrnuje práci SEO specialisty, copywritera a popřípadě náklady za umístění odkazu. SEO specialista nachází příležitosti k umístění odkazu, které musí správně vyhodnotit. Copywriter píše texty na míru odkazům a webům, kde budou články s odkazy umístěné. Relevantní obsah je důležitý.

Co může snížit cenu za link building

Možnost umísťovat cizí odkazy na své webové stránky. Pokud máte více webových stránek, na které je možné umisťovat partnerské odkazy, tak pak je výměna odkazů snazší. Z toho důvodu můžete za měsíční paušál získat více odkazů.

Co je cílem linkbuildingu?

Cílem linkbuildingu je získat co nejvíce kvalitních zpětných odkazů na webovou stránku. Kvalitní zpětné odkazy jsou odkazy z relevantních a autoritativních webových stránek, které jsou pro vyhledávače důležité pro posouzení relevance a kvality obsahu webové stránky. Tyto odkazy mohou pomoci zvýšit pozici webové stránky ve vyhledávačích a tím přinést více návštěvníků a potenciálních zákazníků.

Linkbuilding také pomáhá zvyšovat povědomí o značce a zvyšovat důvěru spotřebitelů v značku. Navíc, rozšiřování sítě kontaktů při linkbuildingu může pomoci získat nové příležitosti pro rozvoj podnikání.

Co pro vás udělám?

  • Analýzu odkazového portfolia
  • Udělám analýzu konkurence
  • Navrhnu strategii získávání odkazů
  • Budu pravidelně získávat kvalitní odkazy

Kontakt →

Chcete získat zpětné odkazy?