Linkbuilding

Každá webová stránka potřebuje kvalitní odkazy, aby se umístila výše a získala více návštěvníků, které přetaví na zákazníky.

Linkbuilding je proces získávání odkazů z jiných webových stránek na ty vaše. Tímto způsobem zvyšujete počet odkazů směřujících na vaše webové stránky, což Googlu říká, že vaše webové stránky jsou autoritou v daném tématu.

Moje služby linkbuildingu vám pomohou získat odkazy, které vaše webové stránky potřebují k úspěchu.

Co je linkbuilding?

Linkbuilding je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak zlepšit hodnocení vašich webových stránek. Pokud je prováděn správně, může vám pomoci získat kvalitní zpětné odkazy, které vyšlou pozitivní signály Googlu a zvýší autoritu vašeho webu.

Co je cílem linkbuildingu?

Cílem je propagace webových stránek. Tato technika je považována za nejdůležitější off-page faktor. Zatímco on-page techniky SEO představují úpravy prováděné přímo na optimalizovaných stránkách, off-page techniky představují optimalizaci mimo web.

Získáním zpětných odkazů z autoritativních webových stránek můžete očekávat zlepšení hodnocení webových stránek a zvýšení relevantní návštěvnosti. Lingbuilding se dělá s primárním cílem, aby se webové stránky umístily na vyšších pozicích výsledků vyhledávání (SERP), což má za následek vyšší organickou návštěvnost, větší povědomí o značce, více zmínek o značce na internetu a více potenciálních zákazníků.

Co jsou to zpětné odkazy?

Zpětné odkazy jsou odkazy, které vedou z jiných webů na váš web. Jsou také známé jako příchozí odkazy nebo backlinks.

Jak budovat zpětné odkazy?

Existuje několik způsobů, jak budovat zpětné odkazy. Některé z nich jsou zdarma, jiné jsou placené. Nejoblíbenějším způsobem je publikování článků na jiných webových stránkách a odkazování na vaše webové stránky. Funguje to tak, že lidé, kteří vlastní relevantní webové stránky, na vás ve svých příspěvcích odkazují, což zvýší šanci nejen na zlepšení pozic ve výsledcích vyhledávání.

Jenže, není to úplně tak jednoduché

Jednak musíte umět vyhodnotit důvěryhodnost a autoritativnost partnerského webu, také potřebujete mít kvalitní obsah, který na partnerský web umístíte. V první řadě potřebujete kvalitní strategii pro budování odkazového portfolia.

Tohle všechno stojí v první řadě váš čas a pak peníze.

Odkazy si můžete budovat sami nebo oslovíte přímo specialistu, jako jsem já. Co tím získáte? Především ušetříte čas při učení vlastního know-how. Mám vlastní databázi partnerských webů, které jsou prověřené a důvěryhodné. Vybudovat takovou databázi mi trvalo několik let.

Kolik stojí linkbuilding?

Cena se liší v závislosti na kvalitě a autoritě partnerského webu. Pokud chcete v krátké době posílit své webové stránky, pak bude cena vyšší, protože k dosažení tohoto cíle musím vynaložit větší úsilí. Každopádně není možné říct, že dnes dáte do linkbuildingu 30 000 Kč a zítra můžete očekávat výsledky.

Lingbuilding je dlouhodobá strategie. Počítejte s minimálními náklady od 10 000 Kč měsíčně a s dobou pro budování odkazů alespoň 3 měsíce, ale ideálních je 6 měsíců.

Cena je závislá na navrhnuté strategii a množství klíčových slov, která potřebujete podpořit zpětnými odkazy.

Kontaktujte mě ještě dnes, ať můžeme probrat konkrétní podmínky a strategii.