Tvorba webových stránek Beroun

Výkonné webové stránky o které můžete opřít své podnikání i v Berouně

Nabízím tvorbu webových stránek, webdesign a marketingové služby pro Beroun a okolí. WWW stránky s vlastní administrací, pro ještě lepší a kvalitnější propagaci vaší značky.

Chcete bezobslužné webové stránky, které budou dobře reprezentovat, ale nebudete se o ně muset neustále starat. I takové stránky dokáži navrhnout.

Vytvořím pro vás web, který můžete sami editovat, přidávat na něj vlastní texty, obrázky, ceníky nebo dokumenty. Zvládnete to, protože budete mít jednoduchý redakční systém a úspěšný web, ať už jste živnostník nebo firma.

Pomohu vám oslovit další zákazníky, kteří hledají služby nebo výrobky, podobné těm vašim. Vím, dodnes jste webové stránky nepotřebovali a podnikání šlo i bez nich. Jenže stránky jsou dnes absolutní nezbytnost jakékoliv firmy. Hlavním důvodem může být oslovení a  přivedení dalších zákazníků do firmy. WWW stránky mohou sloužit jako efektivní prezentace vašeho portfolia, referencí a  jiných ukázek práce. Nabízím vám komplexní služby tvorby webových stránek.

Webové stránky a SEO optimalizace v Berouně

Mnoho začínajících firem si plete webové stránky s papírovými vizitkami. Klienti si myslí, že stačí mít hezké kvalitní www stránky a ty samy od sebe přivedou klienty. Tak to bohužel není. Web je investice a reklamní nástroj, o který se musí pečovat. Jedině tak ho budou mít rády vyhledávače jako je Google a Seznam. Dnešní vyhledávače dokáží rozpoznat kvalitní webové stránky. Takové weby pak rády zobrazují na předních pozicích vyhledávání, kde je mají zákazníci okamžitě na očích. Kdo není na prvních místech, ten jakoby nebyl. Nabízím SEO konzultace při kterých vytvoříme společnou strategii k růstu vašich stránek. Zviditelním vaše www stránky, ať je naleznou nejen Berouňané, ale všichni vaši klienti a zákazníci.

Už vás někdy napadlo, jak vyhledávače jako Google nebo Seznam rozřazují své výsledky vyhledávání? Víte proč některé upřednostňuje a jiní jsou až daleko dole? Je to právě kvůli SEO. Dobře optimalizovaný web zákazníci lehce naleznou. Bez toho by nebyl váš web na předních stránkách.

Responzivní web = flexibilní nebo také přizpůsobitelný web. V dnešní době je to neodmyslitelná součást tvorby webových stránek. Jedině respozibní stránky se zobrazují správně na všech zařízeních, ať je to mobil, tablet nebo PC.

Webovou prezentaci vám spustím na šifrovaném protokolu https. Díky certifikátu SSL jsou uživatelská data šifrována při přenášení prostřednictvím internetu.

Postarám se o ostatní záležitosti okolo tvorby stránek

Doména

Nemáte vlastní doménu? Postarám se o její registraci. Po zahájení spolupráce vám zašlu seznam domén, ze kterého si vyberete.

Webhosting

Místo kde jsou stránky umístěny, aby byly přístupné všem uživatelům internetu. Postarám se o výběr nejlepšího místa pro váš web.

E-mailová adresa

Vlastní emailová schránka. To není vůbec žádný problém. K mailu budete mít přístup z webového rozhraní nebo z emailu v PC.

Web copywriting a texty pro stránky

Webové stránky jsou hlavně o marketingu, propagaci firmy a jejích služeb nebo výrobků. Propagace se neobejde bez přesvědčivých slov a argumentů. Šikovnými nástroji si zjistím, co vaše zákazníky zajímá a pak pro ně připravím lákavý obsah na web. Jsem copywriter a píši přesvědčivé marketingové textky, kterým se v online prostředí říká web copywriting.

Tvorba webových stránek od A do Z

Nabízím nejen vytvoření webových stránek, ale také se postarám o technické a administrativní záležitosti, které s tím souvisejí.

Zaregistruji pro vás doménové jméno dle vašich představ. Postarám se o vhodné místo (web hosting), kam stránky umístíme. Nastavím e-mailové schránky na vaší doméně pro všechny kolegy z firmy. Webu obstarám bezpečnostní certifikát SSL, který je dnes nezbytnou součástí moderních www stránek. A připravím vám individuální řešení na míru vašim potřebám.

Propracovaný web

Stránky jsou precizně zpracovány a intuitivní pro uživatele. Díky důkladné analýze konkurence vytvořím stránky, které jsou odrazem toho, co potřebují vaši zákazníci.

Tvorba obsahu

Nejste si jisti, že si dokážete napsat marketingové texty pro webové stránky? Nevadí. I o to se jako copywriter dokáži postarat.

Web na míru

Webové prezentace tvoří s ohledem na vaše potřeby. Každý klient má jiné požadavky, které jsou potřeba zpracovat individuálně. Jedině tak může web fungovat správně.

Další podpora

Na webových stránkách je čas od času potřeba něco změnit nebo poupravit. V rámci drobných úprav poskytuji tyto služby svým klientům jako bonus.

Ukázky tvorby webových stránek pro Beroun

Cílem je: Úspěšný web

To hlavní, na co se zaměřuji při tvorbě webových stránek, je přínos uživatelům. Stránky musí být užitečné. Musí řešit odpovědi na otázky, které chtějí zákazníci vědět. Jedině tak pro ně budou mít smysl.

Stránky jsou přesně cílené. Nebudeme hledat zákazníky tam, kde nejsou.

Smysluplné a funkční webové stránky. Hlavní je jednoduchost a přehlednost. Stránky jsou intuitivní pro uživatele a lehce pochopitelné vyhledávačům.

Tvorba úspěšného webu

Rád zodpovím vaše dotazy a připravím konečnou kalkulaci za tvorbu webových stránek a souvisejících služeby. Poradím vám ohledně nejvnodnějšího řešení, které bude plně vyhovovat vašim a zákaznickým potřebám. Pro své klienty poskytuji výhodné individuální služby v  oblasti nových internetových stránek. Zavolejte mi na telefon nebo napište email a uvidíme, zda začne naše společná spolupráce v Berouně.

Zviditelnění webových stránek

Tvorbou webových stránek mé služby nekončí. Na stránky vám pomohu získávat první návštěvníky, ze kterých se stanou vaši zákazníci. O tom, jaké metody používám ke zviditelnění si můžete přečíst zde jak zviditelnit web. Web musí být vidět, jinak ho nikdo nenajde.

Kontakt: Chcete vytvořit webové stránky?