Tvorba webových stránek České Budějovice

Nabízím vám tvorbu webových stránek pro České Budějovice a okolí. Webové stránky s vlastní administrací, pro ještě lepší a kvalitnější propagaci vaší značky.

Kdo dnes není na internetu, ten jakoby nebyl. Webové stránky jsou neodmislitelnou součástí marketingu jakékoliv firmy a podnikatele. Od klientů většinou slýchám, že po celou dobu podnikání stránky nepotřebovali, ale v poslední době se bez nich nemohou obejít. Zákazníci se na www stránky neustále ptají, protože se chtějí o firmě dozvědět co nejvíce informací, chtějí vidět realizované zakázky a další věci, které jim pomohou s nákupem. Nabízím vám tvorba webových stránek od A do Z.

Chcete webové stránky, které budou dobře reprezentovat to co děláte. Potřebujete dále upravovat informace na stránkách, přidávat fotografie, upravovat ceníky, nebo chcete stránky, o které se nemusíte starat. Tvořím webové stránky s administrací, ale i statické stránky, které najdou zákazníci z Českých Budějovic, ale i z celé České republiky.

Webové stránky a internetový marketing v Českých Budějovicích

Když zákazník hledá službu nebo výrobek, tak jeho hledání začíná na internetu. Většinou zadá hledanou frázi do vyhledávače jako Google nebo Seznam a projde několik prvních webových stránek. Pokud mezi nimi nejste, tak přicházíte o zakázku. Nejste vidět.

Buďte vidět a nenechávejte peníze konkurenci.

Moderní webové stránky fungují na jiném principu, než třeba papírové vizitky. Na webové stránky potřebujete dostat zákazníky, kteřá hledají to, co děláte.

Tvořím webové stránky, které jsou připravené pro SEO. Takové stránky jsou lehce dohledatelné ve vyhledávačích. Udělám vám návrh strategie, která na stránky přivede další klenty a zákazníky. Nabízím různé formy online marketingu pro www stránky. Jako SEO konzultant se starám o to, aby weby a eshopy klientů byly co nejvíce vidět ve vyhledávačích. Hlavním cílem je, být vidět víc, než konkurence.

Chci se dozvědět více o SEO konzultacích

Tvorba obsahu pro webové stránky

Stejně, jako obchodní zástupce přesvědčuje zákazníky slovem, tak to funguje i na webových stránkách. Aby mohl zákazník www stránky najít je důležitý správný a kvalitní textový obsah. Jak hledáte na internetu? Ano, textem. Jako copywriter se věnuji oboru zvanému copywriting. V jednoduchoti to lze vysvětlit, jako psaní marketingových textů, které mají přesně cílit na zákaznické potřeby. Tvořím texty pro různé weby a obory mých klientů.

Kompletní služby tvorby webových stránek na jednom místě

Tvorba webových stránek zahrnuje řadu technických a administrativních úkonů a záležitostí, jako je registrace domény, vybrání správného webhostingu, vytvoření a nastavení emailových schránek. O vše se postarám já. Dám vám na výběr z několika doménových jmen, která souvisejí se jménem vaší firmy nebo s tím, co děláte. Vy si vyberete to pravé, co se vám líbí. To zaregistruji a připravím pro vás a vaše kolegy emailové schránky kam vám mohou zákazníci psát.

Postarám se o vše, co souvisí s tvorbou webových stránek pro České Budějovice a okolí.

Přejít ke kontaktu

Ukázky a reference tvorby web stránek

Tvořím stránky v Českých Budějovicích

Věřím, že vás zajímá také cena a doba realizace webu. Tyto otázky vám rád zodpovím a připravím celkovou kalkulaci projektu. K tomu však potřebuji znát více informací, které jsou důležité pro vytvoření úspěšného webu. Svým klientům připravuji individuální služby na míru v oblasti www stránek, aby jste neplatili za něco, co nevyužijete. Zavolejte mi na telefon nebo napište email a uvidíme, zda začne naše společná spolupráce. Budu se těšit.