Tvorba webových stránek Kladno

Hledáte někoho kdo vám vytvoří moderní webové stránky? Takové www stránky vám vytvořím s důrazem na kvalitu, rychlost a funkčnost. Tvořím přívětivé a výkonné webové stránky o které můžete opřít své podnikání. Chcete se dozvědět více o tom, jak tvořím webové stránky? Pak čtěte dále.

Jak vám pomohu - tvorba web stránek

Nabízím vytvoření webových stránek, které vás budou úspěšně prezentovat. Kladno je mým domovem, takže není problém se domluvit a kdykoli se sejít, a probrat konkrétní postup spolupráce tvorby vašich web stránek. Dělat kvalitní a moderní stránky, je moje práce. A dělám ji fakt dobře.

Tvorba webových stránek pro Kladno a okolí bude mít konečně smysl. Prezentace bude fungovat a přivede nové zákazníky.

Přizpůsobivost klientům, je pro mě důležitá. Stejně tak je pro mě důležité vytvářet stránky, které mají smysl. Úspěšný web musí být hlavně funkční a přínosný koncovým zákazníkům. Při návrhu webů se zaměřuji na jasný cíl, aby stránky motivovaly zákazníky k akci (poptávka nebo objednávka).

Tvorba www stránek krok za krokem

 1. Když nemáte doménu, tak ji zaregistruji
 2. Vyberu vhodný hosting (místo pro webové stránky)
 3. Postarám se o bezpečnost a zařídím certifikát SSL
 4. Nastavím vám firemní email jmeno@jmenofirmy.cz
 5. Vyberu vhodný systém pro správu stránek (většinou WordPress)
 6. Nasadím a upravím odladěnou šablonu
 7. Doladíme písma, logo a celkový design
 8. Upravím dodaný nebo napíšu celý obsah
 9. Důkladně web otestuji
 10. Vypustím stránky do světa

Proč je dobré mít nové webové stránky

Zastaralé stránky odrazují vaše klienty. Web stránky jsou to první, co klient vidí, a to první, co mu pomůže se rozhodnout jestli využije vaše služby, nebo půjde ke konkurenci.

Klient nesmí ze stránek získat pocit, že firma už nefunguje, ale naopak. Klient musí získat pocit, že firma se o svoji prezentaci stará a aktualizuje ji.

Podle společnosti Google, jsou málo aktualizované webové stránky příčinou toho, že klienti odchází ke konkurenci, která své klienty neustále zásobuje novými informacemi z prostředí společnosti. Takové stránky dokáží v klientech vzbudit pocit důvěryhodnosti, protože jsou často aktualizované. Společnost působí dojmem, že stále funguje (pracuje).

Je mi jasné, že jste v roce 2010 investovali nemalé peníze do webové prezentace s příslibem, že vám bude sloužit navěky. To bohužel není pravda. Technologie se neustále vyvíjí. A společně s tím se vyvíjí i nároky uživatelů webových stránek. Ostatně více se můžete dozvědět v článku, jak se dělá kvalitní web.

Máte pocit, že vaše stránky vypadají zastarale? Pak jsem tu pro vás. Vymyslíme spolu, jak je co nejlépe a nejvýhodněji vylepšit s vysokým důrazem na kvalitu zpracování.

Tvorba webových stránek_kladno

Jak se tvoří www stránky

Návrh webových stránek má pravidla, která se musí dodržovat. Jako první udělám analýzu klíčových slov, která napoví, jak vás zákazníci na internetu hledají. To je důležité pro samotnou realizaci stránek. A také pro rozvržení navigace nebo obsahu na stránkách.

Chcete na web stránky přidávat další informace?

Stránky stavím na úspěšném redakčním systému WordPress. Ten je pro vás výhodný hlavně v tom, že jeho údržbu a aktualizaci obsahu zvládnete sami. Ano budete mít vlastní administraci, díky které bude správa ceníků a dalších nabídek hračka. Nechcete to řešit? Můžu převzít celou správu webu za vás.

Po naplnění webových stránek obsahem přichází na řadu fáze testování. Při tvorbě stránek se může stát chyba. Právě testování ji odhalí dřív než zákazník. Nakonec je důležité otestovat uživatelskou přívětivost. To znamená, že si reální lidé vyzkouší, jak se stránky používají, jak na ně působí texty a celý obsah stránek.

Spuštění webových stránek

Stránky přesunu do ostrého provozu. I po konečném spuštění webu vám budu pomáhat s jeho správou a administrací. Vaše nové webové stránky poběží na WordPressu. Ten má velice intuitivní administrační rozhraní.

Tvorba webových stránek je mojí prací a zálibou řadu let, takže se vždy snažím předat vám svoje zkušenosti, které můžete naplno využít při získávání zákazníků z internetu. Pokud je Kladno vaše domovské město a máte zájem o vytvoření webových stránek. Není nic jednoduššího než mě kontaktovat. A domluvíme se. Samozřejmě pracuji pro klienty z celé ČR.

Responzivní webové stránky

Dnes se žádná webová prezentace neobejde bez možnosti přizpůsobení se chytrým zařízením, jako je mobilní telefon nebo tablet. Odborně se to nazývá responzivní design. U mě se za flexibilní stránky neplatí ani koruna navíc. Responzivní zobrazení je prostě v ceně, protože vím, že je dnes nutností.

Tvorba www stránek_responzivní

Proč jsou responzivní webové stránky důležité

Vyhledávače, jako je Google si uvědomují narůstající počet uživatelů mobilní zařízeních. Proto vyhlásili akci s názvem Mobile First. V jednoduchosti to znamená, že stránky, které mají responzivní design, takové stránky, dostanou ve výsledcích vyhledávání přednost.

Tvorba webových stránek Kladno

Nabízím profesionální kvalitu za přijatelnou cenu, která zahrnuje nejen web stránky, ale také online marketing. Stránky, na kterých jsem pracoval, mají výsledky. Záleží mi na vašem úspěchu. Proto moje práce s vytvořením webových stránek nekončí. Svým klientům poskytuji další služby z oblasti internetového marketingu. Ten je nezbytný, když chcete, aby uživatelé vaše stránky našli ve vyhledávačích (jako Google, Seznam). Stránky nemají smysl, pokud je zákazníci nenajdou.

Jaká je moje nabídka

 • Intuitivní webové stránky. V jednoduchosti je síla. A také krása.
 • Mobilní stránky. Tedy responzivní web, který se bez chyb zobrazí na všech zařízeních.
 • SEO nastavení. Moje stránky jsou optimalizované pro vyhledávače.
 • Žádné limity. Díky administraci můžete mít nekonečný počet stránek.
 • Bezpečné stránky, které chrání uživatele webu i jeho vlastníky.

Samozřejmě beru každé stránky, jako individuální projekt. Proto konečné řešení tvorby stránek vždy záleží na domluvě. Stránky musí vyhovovat vašim přesným požadavkům.

Proč vybrat mě

Jednám přímo
Nabídnu vám jen to, o čem jsem přesvědčený, že vám pomůže.

Web má být užitečný
Můj zájem je, aby vám vydělával a vodil zákazníky.

Mám zkušenosti
A know-how, které využiji i při tvorbě vašeho webu.

Neustále na sobě makám
Takže pro váš web použiji moderní postupy internetového marketingu.

Kladno je moje domovské město
Takže, jestli jste z Kladna, bude naše komunikace rychlejší.

Cena za tvorbu webových stránek

Moje hodinová sazba je 650 Kč.

Nové webové stránky vám vytvořím od 15 000 Kč.

Každý klient potřebuje jiné řešení. Vymyslím www stránky na míru.

Přejít na kontakt

Co vás nejčastěji zajímá?

Proč stojí váš web několik tisíc?

Vím, živnostníci z vašeho města nabízí vytvoření webových stránek třeba za 8000 Kč.

Nastavení a přizpůsobení obsahu stránek zabere několik pracovních dnů (pracovní den x 8 hodin). Teď si uvědomte, jaká je vaše hodinové sazba a jak nízkou hodinovou sazbu musí mít člověk, který vám nabídne tak levné www stránky. Příliš vysoká nebude. Nízká cena bude vždy vykoupena nízkou kvalitou odvedené práce.

Moje stránky budou vždy správě optimalizované a cílené na zákazníky a jejich potřeby. Kalitu mám na prvním místě. Jinak práce nemá smysl.

Velké firmy nabízí stránky za desítky tisíc

A je to právě kvůli jejich velikosti.

Můžu si dovolit nabízet nižší ceny než mají velké agentury. Je to díky tomu, že nemusím platit moderní kancelář, právní oddělení, recepční, obchodní zástupce a další zaměstnance.

Když je projekt opravdu rozsáhlý. Mám v záloze spoustu zkušených externích spolupracovníků, kteří jsou špičkami ve svých oborech.

Proč si neudělat web svépomocí?

Je to o určení si priorit. Když máte dost času. Udělejte to.

Pokud mají stránky opravdu fungovat. Potřebujete mít zkušenosti v oboru marketingu, programování, tvorby obsahu a tak dále. Po několika týdnech určitě uděláte své první stránky. Ušetříte? To záleží na tom, jak se na to podíváte.

Mám za sebou stovky hodin studia marketingu a webových technologií, které se každým rokem vyvíjí, takže je potřeba si studium dále rozšiřovat. Než jsem si vypiloval systém a know-how, které funguje, udělal jsem řadu chyb. Proto vím, že je lepší přenechat tvorbu webu profesionálům. Stejně jako já si nechávám střechu nebo automobil opravit u profesionálů.

Proč WordPress

Publikační systém WordPress je asi nejrozšířenějším systémem na světě, pro správu obsahu na webových stránkách. Díky má velkou podporu uživatelů a dostává se mu do roka řada bezpečnostních aktualizací.

WordPress je nejspíš to nejkvalitnější pro malé a středně velké projekty.

Kontaktujte mě

Napište mi a můžeme si popovídat o vašich webových stránkách. O možnostech, které se dají na internetu využít, aby nesly užitek.

 

Tak tohle je kontaktní formulář.

Napište mi

a vymyslím pro vás webové stránky


 • Pište: jarda@pajskr.cz | Volejte: 606 636 175

Jarda Pajskr na fotce
Skočit na začátek stránky