Tvorba webových stránek Kladno

Vytvořím kvalitní webové stránky, které vás prezentují na internetu. Co získáte? Zákazníci vás snadno najdou ve vyhledávačích (SEO), pěkné a srozumitelné stránky užitečné pro vaše zákazníky, budou vodit návštěvnost, vytvářet poptávky a plnit cíle. Nabízím zkušenosti, službu tvorba webových stránek Kladno.

  • 5.0 hodnocení na Google ⭐⭐⭐⭐⭐
Jarda Pajskr
Kat Jones
Kat Jones
2024-03-14
Naprostá spokojenost,rychlé profesionální jednání. Můžeme jen doporučit.
moshref moshref
moshref moshref
2024-02-26
Velmi doporučuji! Pan Pajskr měl profesionální přístup a odvedl skvělou práci. Důležitější než samotný produkt byly jeho služby po dokončení stránek; vždy rychle reagoval a upravil stránky a to vždy do 24 hodin. Jsem naprosto spokojený.
Radana Makariusová
Radana Makariusová
2024-02-02
Pana Pajskra jsem si vyhledala se záměrem nasazení webu. Při vyhledávání odborníka pro spolupráci jsem vycházela i z recenzí, které byly je pozitivní. A nyní sama jednu přikládám. Spolupráce s panem Pajskrem je výborná, vše probíhá hladce, pan Pajskr se vším velmi vstřícně a ochotně vyhoví, přichází s novými nápady, jak věci zlepšit. Služba a přístup pan Pajskra jsou přesně takové, jaké jsem hledala.
Zdeněk Matuška
Zdeněk Matuška
2024-01-17
Spolupracujeme spolu už několik let na různých projektech. Spolupráce je příkladná a komunikace na profesionální úrovni. Oceňuji nápady, se kterými chodí při každé schůzce.
Monika Akinom
Monika Akinom
2021-06-16
Setkala jsem se velmi vstřícným přístupem a získala jsem nezaujatý profesionální náhled na naše webové stránky, a to včetně typů, jak by se daná věc dala udělat jinak.
Marek Chmiel
Marek Chmiel
2021-06-10
Výborná spolupráce. Velmi doporučují.
Michala Škrábová
Michala Škrábová
2021-01-31
Pana Pajskra jsme s kolegyní oslovily kvůli zlepšení viditelnosti našeho webu. Byla jsem velmi mile překvapena jeho velmi profesionálním, ale přitom lidským přístupem. Pan Pajskr dokáže vše skvěle vysvětlit a pomohl nám dokonce i s marketingem a s nastavením FB reklamy. Vřele ho doporučuji všem, kdo chtějí kvalitní a komplexní řešení za velmi rozumnou cenu.
Daniela Hýžová
Daniela Hýžová
2020-07-11
Opravdu jsem byla mile překvapena tím, jak Jaroslav dokáže složité věci jednoduše vysvětlit. Že dokáže převzít iniciativu, aby byl výsledek co nejlepší. Oceňuji, že jste nasměroval můj web správnějším směrem, než jakým mi bylo doporučováno. A tento směr má za benefit to, že opravdu nese ovoce, a nejsou to jen vyhozené peníze.

Profesionální tvorba webových stránek
Co mohu nabídnout?

Kvalitní spolupráce.
Dlouhodobé zkušenosti.

Nejspíš nemáte úplně jasno v tom, co by měly vaše nové webové stránky obsahovat, jak by měly vypadat nebo co by měly umět. Můžete mi věřit, že s tím mám mnoho zkušeností. Jsem tu od toho, abych vám pomohl a navedl vás správným směrem. Probereme spolu všechny možnosti, vaše přání a potřeby. Na tom všem začnu tvořit webové stránky, které budou odrážet vaše potřeby a představy.

Proč najmout na tvorbu webu mě?

15 let zkušeností s tvorbou webových stránek a s online marketingem vůbec. Rozumím nejen webům, ale i tomu, co chce váš zákazník. Získejte si ho s precizně a moderně udělaným responzivním webem.

Dnes vám webové stránky dokáže vytvořit každý. Od studenta, dělníka v továrně až po uklízečku. V čem jsem lepší?

Mám ověřené postupy a strategie, které na internetu fungují efektivně a správně.

Precizní tvorba webových stránek

Patrně se nevyznáte ve všech zkratkách, které se na se zde nacházejí. Pokusím se vám alespoň trochu vysvětlit, proč jsou při tvorbě webových stránek důležité.

Všechny tyto prvky obsahují nově vytvořené webové prezentace, takže můžete být bez starostí.

Reference tvorby webů na Kladně

Moje poslední reference tvorby profesionálních stránek. Další reference vám mohu ukázat na požádání 🙂

Čipové-systémy.cz – Alarmtechnik Praha, spol. s.r.o.
Jasmines.cz – restaurace ve Špindlerův Mlýn
Mossbarber.cz – Moss Barber Shop Mukařov
Pedi.cz – Ortopedické vložky na míru
LSLány.cz – Lesní Správa Lány příspěvková organizace Kanceláře prezidenta republiky
Leonagogolicynova.com – Přední londýnská houslistka pocházející z České republiky
Sosik.cz – SPŠS a OA Kladno
VýhledyHýskov.cz – Moderní developerský projekt

Chcete webové stránky v Kladně?

Nejčastější dotazy: Tvorba webových stránek Kladno

Kolik stojí webové stránky?

Cena webových stránek je individuální. Důvod, proč nejde stanovit přesnou cenu, jsou odlišné potřeby každého mého klienta. Záleží na typu a rozsahu stránek, složitosti funkcí a celkovém množství odvedené práce. Proto si myslím, že není možné stanovit cenu ještě před tím, než budu znát vaše potřeby. Většinou se cena za stránky pohybuje v rozmezí 25 000 – 35 000 Kč.

Co ovlivňuje cenu webových stánek?

Představa o webu a schopnost dodat co nejvíce podkladů.

Jak dlouho trvá vytvoření webových stránek?

Doba realizace je závislá na aktuální vytíženosti a také na složitosti projektu. Přesný termín si řekneme po konzultaci. Záleží na tom, jak dokážete rychle reagovat na dodání potřebných podkladů a podobně. Vytvoření stránek zpravidla trvá kolem 14 dní.

Spravujete webové stránky?

Na webových stránkách je čas od času potřeba něco změnit nebo poupravit. V rámci drobných úprav poskytuji tyto služby svým klientům jako bonus. Větší úpravy účtuji dle hodinové sazby. Pro pravidelné úpravy si s klienty dohaduji měsíční paušál.

Mají stránky SEO?

SEO je komplexní obor, který zahrnuje spoustu dílčích úkolů. Vaše stránky budou mít správně nastavené základní SEO. Na všem ostatním spolu můžeme pracovat, abych na web přinesli další cílené návštěvníky z vyhledávačů. Jako SEO konzultant se postarám o počáteční zviditelnění stránek ve vyhledávači, aby nezapadly za konkurencí a našli je nejen Pražané, ale lidé z celé ČR.

Postaráte se o obsah?

Nejste si jistí, že si dokážete napsat marketingové texty pro webové stránky? Nevadí. I o to se jako copywriter dokáži postarat.

Jaký redakční systém používáte?

Většinu webových prezentací tvořím na redakčním systému WordPress, pro který používám ověřená a důvěryhodná rozšíření.

Proč investovat do tvorby webových stránek?

Na internetu to žije. Nejen COVIDkrize přispěla k obrovskému rozmachu online světa. Lidé jsou více na internetu. Pro vás je to možnost oslovit, jak oslovit více uživatelů/zákazníků.

Cílem je vytvořit úspěšnou a originální webovou prezentaci.