Tvorba webových stránek Kladno

Potřebujete vytvořit kvalitní webové stránky, které perfektně prezentují vaši firmu na internetu. Nabízím služby tvorby webových stránek pro město Kladno. Webdesignu a webům se věnuji přes 15 let, takže mám za sebou mnoho zkušeností. Ty vložím i do vašeho webu, aby byl úspěšný a lehce získával zákazníky. A navíc se postarám o všechny technické záležitosti okolo.

Profesionální tvorba webových stránek

Rozjedu vaše online podnikání na plné obrátky. K tomu jsou samozřejmě nutné kvalitní webové stránky na míru, které se zobrazí správně na všech zařízeních (mobilní telefon, tablet, PC, notebook). Bez kompromisu.

Mimo to se postarám o ostatní technické záležitosti jako je doména, webhosting, zabezpečení, vlastní email a také o to, že vás lidé na internetu lehce najdou.

Tvorba webových stránek Kladno

Proč najmout na tvorbu webu mě?

15 let zkušeností s tvorbou webových stránek a s online marketingem vůbec. Rozumím nejen webům, ale i tomu, co chce váš zákazník. Získejte si ho s precizně a moderně udělaným responzivním webem.

Dnes vám webové stránky dokáže vytvořit každý. Od studenta, dělníka v továrně až po uklízečku. V čem jsem lepší?

Tvorba webů v Kladně
Hodnocení zákazníků na Google

Zkušenosti, spolehlivost a kvalita.

Moderně zpracovaný web

Stránky jsou moderně zpracované a jejich vzhled vychází z představ klienta, potřeb jeho zákazníků a moderních trendů. Při tvorbě webových stránek je nejdůležitější zaměřit se hlavně na potřeby vašich zákazníků. Oni budou webové stránky používat nejvíce.

Dokonale přístupné stránky
Zákazníci vás lehce najdou (SEO)
Pomůžu vám s obsahem

Ukázky a reference tvorby webových stránek

Reference tvorby webových stránek
Reference www stránek 2
Reference web efoto360
Reference 4
Reference 5
Reference Sovák

Cena tvorby webových stránek

Cena webových stránek je individuální. Důvod, proč nejde stanovit přesnou cenu, jsou odlišné potřeby každého mého klienta. Záleží na typu a rozsahu stránek, složitosti funkcí a celkovém množství odvedené práce. Proto si myslím, že není možné stanovit cenu ještě před tím, než budu znát vaše potřeby. Většinou se cena za stránky pohybuje v rozmezí 15 000 - 35 000 Kč. Nicméně, jednoduché webové stránky (s rozsahem do 3 stránek), pro živnostníky, mohou stát kolem 7 000 Kč.

Přesnou cenu www stránek spočítám po konzultaci s vámi. Stačí mi zavolat nebo napsat. Rád vám připravím nezávaznou kalkulaci.

Cena tvorby webových stránek je kompletní. Nečekají váš jiné poplatky. Avšak, je důležité počítat s tím, že provoz webových stránek něco stojí. Musí se platit roční poplatek za hosting a doménové jméno. Obojí stojí do 1000 Kč za rok.

Kontakt: Webdesign s individuálním přístupem

Těším se na vaší zprávu