Tvorba webových stránek Praha

Výkonné webové stránky o které můžete opřít své podnikání i v Praze

Nabízím tvorbu webových stránek, webdesign, SEO a marketingové služby pro město Praha a její okolí. Prostě služby od A do Z.

Webové stránky s vlastní administrací pro kvalitní prezentaci vašeho produktu, služby, osoby nebo firmy. Tvorba kvalitních web stránek, které splňují moderní požadavky a standardy www stránek. To znamená, že se budou stránky správně zobrazovat ve všech zařízeních a na vaše zákazníky působit svěžím, neokoukaným dojmem. Buďte originální. Na prvním dojmu záleží.

Chcete bezobslužné webové stránky, které budou reprezentovat, ale jejich správa vás nestojí ani minutu času, nebo chcete stránky, které budete často aktualizovat. Navrhnu webové stránky, které jsou řešené na míru vašim potřebám, ať jste v Praze nebo jinde.

Na webových stránkách si budete moct sami editovat různé informace, přidávat fotografie, ceníky nebo novinky. To vše bez znalosti programování. Pokud se nechcete o www stránky starat, nebo vám nezáleží na jejich aktualizaci, vytvořím vám statický web, který vám nebude způsobovat další starosti. Prostě bude fungovat. Nabízím komplexní služby tvorby webových stránek Praha.

  • Ceny od 12 500 Kč
  • Registrace domény
  • Zajištění webhostingu
  • Vytvoření webových stránek
  • Nastavení emailových schránek
  • Vyřízení administrace
  • Vyřízení a nastavení bezpečnostního certifikátu SSL
  • správa stránek
  • audit webových stránek
  • a další služby na míru

Tvorba webových stránek od A do Z Praha

Vytvořím stránky a zároveň se postarám o technické i administrativní záležitosti, které s tím souvisejí.

Postarám se o formality a technické záležitosti. Pokud nemáte ještě svoji doménu, dám vám na výběr z několika vhodných variant, které souvisejí s vaším oborem nebo značkou. Na základě vašeho rozhodnutí doménu zaregistruji a zajistím vhodný webhosting pro www stránky.

Zařídím pro web bezpečnostní certifikát SSL, který je nezbytnou součástí moderních webových stránek. Pro vás a vaše kolegy vytvořím emailové schránky, aby vám zákazníci měli kam psát. O váš web se mohu starat i v budoucnu za výhodných podmínek. Připravím vám individuální nabídku na míru vašim potřebám.

Projekty realizuji ve všech městech, ať je to Praha nebo okolí.

Už vás někdy napadlo, jak vyhledávače jako Google nebo Seznam řadí své výsledky vyhledávání? Víte proč některé upřednostňuje a jiní jsou až daleko dole? Je to právě kvůli SEO. Dobře optimalizovaný web zákazníci lehce naleznou. Bez SEO by nebyl váš web na předních stránkách.

Responzivní web = flexibilní nebo také přizpůsobitelný web. V dnešní době je to neodmyslitelná součást tvorby webových stránek. Jedině responzivní stránky se zobrazují správně na všech zařízeních, ať je to mobil, tablet nebo PC.

Webovou prezentaci vám spustím na šifrovaném protokolu https. Díky certifikátu SSL jsou uživatelská data šifrována při přenosu prostřednictvím internetu.

Pro většinu webových stránek používám redakční systém WordPress. Jeho výhodou pro vás je snadná správa obsahu a jeho jednoduchá úprava, která se obejde bez cizí asistence.

Důležité je, že na tomto systému se dají vytvářet vyladěné komplexní weby, které spolehlivě fungují.

Tento systém patří mezi nejpoužívanější na světě a používají ho například společnosti jako Baťa nebo Microsoft. Tak proč ne i vy?

Tvorba webových stránek Praha

Webové stránky a SEO optimalizace v Praze

Většina firem si myslí, že marketing na internetu končí s vytvořením webových stránek. Klienti si myslí, že stačí mít hezké www stránky, které pro ně vytvořím, a zákazníci na ně přijdou sami. Tak to bohužel není. Aby byly vaše www stránky vidět ve vyhledávačích, tak se o ně musíte starat. Pak je najdou Pražané stejně jako lidé ze všech částí republiky. Vyhledávače jako Google nebo Seznam mají rádi, když se na stránkách něco děje. Díky tomu pak nechají stránky zobrazovat na předních místech. A o to jde.

Tvorba www stránek a webů Praha. Myslím hlavně na to, aby je mohli vaši zákazníci opravdu dohledat. Jako SEO konzultant se postarám o počáteční zviditelnění stránek ve vyhledávači, aby nezapadly za konkurencí a našli je nejen Pražané, ale lidé z celé ČR. Nabízím poctivé webové služby, žádné SEO garance. Také nabízím další po projektové SEO konzultace pro mé klienty za zvýhodněnou cenu. Záleží mi na vašem úspěchu, protože váš úspěch je moje vizitka.

Tvorba textů pro webové stránky

Web stránky jsou hlavně o marketingově promyšleném obsahu. Jedině tak můžete propagovat svoji firmu nebo službu. Marketing a propagace se neobejdou bez pádných slov a argumentů, které jsou pro zákazníky přesvědčivé a nevtíravé. Analytickými nástroji zjistím, co zákazníky zajímá a pak pro ně připravím lákavý obsah na web. Jako copywriter píši přesvědčivé marketingové texty, kterým se v online prostředí říká web copywriting.

Zviditelnění webových stránek a reklama

Tvorba webových stránek je hlavní služba, kterou zde nabízím. Tím mé služby nekončí. Záleží mi na tom, aby se vám investice do www stránek brzy vrátila. Proto vám nabízím další služby se zvyšováním návštěvnosti www stránek. Psal jsem o tom například zde jak zvýšit návštěvnost webu. Na webové stránky musí chodit návštěvníci, jinak si na sebe nevydělají.

Tvorba webových stránek reference: Praha

Efoto360.cz

#WordPress
Webová prezentace fotostudia se specializací na produktové 360° produktové fotografie.

Projekcerybniky.cz

#WordPress
Webové stránky pro podporu služeb v oblasti projektování rybníků a získávání dotací.

Karavanyclunymlady.cz

#WordPress
Webové stránky a rezervační systém pro půjčovna karavanů Kladno.

OceanSpice.cz

#WordPress
Webové stránky pro síť indických restaurací Ocean Spice.

Promackliny.com

#WordPress
Webové stránky pro podporu karosářských služeb oprava karoserie bez poškození laku.

PartyCrew.cz

#GetSimple
Webové stránky pro podporu služeb organizování oslav.

A mnoho dalších …