Tvorba webových stránek Praha

Vytvořím vám profesionální a efektivní webové stránky v Praze a postarám se o ně za Vás. A co získáte? Zákazníci vás snadno najdou (SEO) ve vyhledávačích, pěkné a srozumitelné stránky užitečné pro vaše zákazníky, budou vodit návštěvnost, vytvářet poptávky a plnit cíle.

 • 5.0 hodnocení na Google ⭐⭐⭐⭐⭐
Jarda Pajskr

REFERENCE

Kat Jones
Kat Jones
2024-03-14
Naprostá spokojenost,rychlé profesionální jednání. Můžeme jen doporučit.
moshref moshref
moshref moshref
2024-02-26
Velmi doporučuji! Pan Pajskr měl profesionální přístup a odvedl skvělou práci. Důležitější než samotný produkt byly jeho služby po dokončení stránek; vždy rychle reagoval a upravil stránky a to vždy do 24 hodin. Jsem naprosto spokojený.
Radana Makariusová
Radana Makariusová
2024-02-02
Pana Pajskra jsem si vyhledala se záměrem nasazení webu. Při vyhledávání odborníka pro spolupráci jsem vycházela i z recenzí, které byly je pozitivní. A nyní sama jednu přikládám. Spolupráce s panem Pajskrem je výborná, vše probíhá hladce, pan Pajskr se vším velmi vstřícně a ochotně vyhoví, přichází s novými nápady, jak věci zlepšit. Služba a přístup pan Pajskra jsou přesně takové, jaké jsem hledala.
Zdeněk Matuška
Zdeněk Matuška
2024-01-17
Spolupracujeme spolu už několik let na různých projektech. Spolupráce je příkladná a komunikace na profesionální úrovni. Oceňuji nápady, se kterými chodí při každé schůzce.
Monika Akinom
Monika Akinom
2021-06-16
Setkala jsem se velmi vstřícným přístupem a získala jsem nezaujatý profesionální náhled na naše webové stránky, a to včetně typů, jak by se daná věc dala udělat jinak.
Marek Chmiel
Marek Chmiel
2021-06-10
Výborná spolupráce. Velmi doporučují.
Michala Škrábová
Michala Škrábová
2021-01-31
Pana Pajskra jsme s kolegyní oslovily kvůli zlepšení viditelnosti našeho webu. Byla jsem velmi mile překvapena jeho velmi profesionálním, ale přitom lidským přístupem. Pan Pajskr dokáže vše skvěle vysvětlit a pomohl nám dokonce i s marketingem a s nastavením FB reklamy. Vřele ho doporučuji všem, kdo chtějí kvalitní a komplexní řešení za velmi rozumnou cenu.
Daniela Hýžová
Daniela Hýžová
2020-07-11
Opravdu jsem byla mile překvapena tím, jak Jaroslav dokáže složité věci jednoduše vysvětlit. Že dokáže převzít iniciativu, aby byl výsledek co nejlepší. Oceňuji, že jste nasměroval můj web správnějším směrem, než jakým mi bylo doporučováno. A tento směr má za benefit to, že opravdu nese ovoce, a nejsou to jen vyhozené peníze.
Pajskr2

✅Proč svěřit web v Praze mě?

Nejspíš nemáte úplně jasno v tom, co by měly vaše nové webové stránky obsahovat, jak by měly vypadat nebo co by měly umět. Můžete mi věřit, že s tím mám mnoho zkušeností. Jsem tu od toho, abych vám pomohl a navedl vás správným směrem. Probereme spolu všechny možnosti, vaše přání a potřeby. Na tom všem začnu tvořit webové stránky, které budou odrážet vaše potřeby i představy a budou plnit náležitosti moderního webu. Kam spadá SEO (optimalizace pro vyhledávače), UX a responzivní web.

Od roku 2004 se pohybuji v oboru výroby webových stránek. Za tu dobu jsem spolupracoval na mnoha webových projektech a firemních prezentacích. Prošel stovkami školení. Nejsem žádný teoretik. Získané dovednosti jsem si nejprve ověřil na vlastních projektech, takže nedělám věci prvně nebo naslepo.

Mám ověřené postupy a strategie, které na internetu fungují efektivně a správně.

Kontakt →

Vše o tvorbě profesionálních webů v Praze

Nabízím tvorbu webových stránek, webdesign, SEO a marketingové služby pro město Praha a její okolí. Prostě služby okolo webových prezentací a výroby webových stránek od A do Z.

Patrně se nevyznáte ve všech zkratkách, které se na se zde nacházejí. Pokusím se vám alespoň trochu vysvětlit, proč jsou při tvorbě webových stránek důležité. Všechny tyto prvky obsahují nově vytvořené webové prezentace, takže můžete být bez starostí. Toto vše je součástí výroby webových stánek.

Průběh tvorby webových stránek má několik fází. Nemusíte se obávat, protože nejde o nijak složitý proces. V prvním telefonátu od vás zjistím vše potřebné. Nemusíte si nic připravovat, protože vím dobře, na co se zeptat. Další informace si vyžádám v průběhu realizace webu nebo při konečném dotahování detailů webu. Nemusíte se ničeho obávat, nebudu vás dostávat do nepříjemných situací.

Jak tvorba webu probíhá:

 1. Promluvíme si o podobě a velikosti webových stránek – a také o vašich představách, a hlavně o tom, k čemu mají webové stránky sloužit. Někdo chce čistě prezentační web, někdo chce web, který vodí poptávky. Jiné požadavky jsou na weby škol a institucí.
 2. Domluvíme se na dodání podkladů – texty, ceníky, fotografie, loga a jiné obrázky. To vše je důležité pro vytvoření webových stránek. Můžeme si vše předat online. Jde to přes e-mail nebo cloudové služby.
 3. Dohodneme termín realizace webu – doba realizace webu záleží na jeho velikosti a složitosti. Termín vytvoření webu se často prodlužuje kvůli tomu, že klienti dodají pozdě podklady.
 4. Pošlu vám ke schválení první návrh – na e-mail vám pošlu adresu návrhu webových stránek. Tyto stránky mohou mít nějaké chyby. Smyslem prvního návrhu je shoda na grafické podobě a rozvržení webových stránek.
 5. Doladíme poslední detaily vzhledu – v případě připomínek spolu dotáhneme grafické detaily.
 6. Spuštění webu do ostrého provozu – po první návrhu a doladění detailů webu web dokončím a pošlu ke schválení. V tuto chvíli je webové stránky možné spustit do ostrého provozu.

Pokud vám přijde průběh složitý, tak věřte, že standardní doba realizace běžných webů trvá okolo 3 týdnů a klienty většinou moc nezatěžuje. Nicméně bez vašich informací se webové stránky neobejdou, takže je vaše spolupráce potřebná a nápady jsou vítané. Web koneckonců prezentuje Vás.

Po spuštění webu není vůbec žádný problém přidat nebo ubrat informace. Je to obvyklá praxe. Většinou další informace na stránky přidávají, protože si určitě vzpomenete na další podstatné věci. Nic se neděje. Informace upravím, přidám nebo odeberu.

Obsah budu tvořit já nebo moji spolupracovníci. Od vás budeme potřebovat základní informace, které potom rozvedeme do vyladěných textů na míru pro váš web. Takové texty jsou SEO vyladěné, ale hlavně mají užitečnou informační hodnotu pro návštěvníky webových stránek. Vy jste profesionálové ve svých oborech, ale vaši zákazníci nerozumí věcem, se kterými se potýkáte dennodenně. Proto napíšeme skvěle formulované texty, kterým porozumí absolutní laik.

Při tvorbě textů víme přesně, na co se vás zeptat, aby jste nám o svém oboru prozradili, co nejvíc informací. Máme s tím spoustu zkušeností. Psali jsme weby pro řemeslníky, studnaře, ortopedy, výrobní podniky.

Co je součástí tvorby webů

Vysvětlení pojmů

Ano, SEO (Search Engine Optimization – optimalizace pro vyhledávače) je součástí webových stránek. Cílem SEO je zlepšit umístění stránek v výsledcích vyhledávání, což může vést ke zvýšení návštěvnosti a zvýšení uživatelského zážitku. To se dosahuje optimalizací webových stránek pro vyhledávače, jako je Google, a poskytováním kvalitního obsahu a příjemného uživatelského rozhraní. Mezi klíčové prvky, které ovlivňují SEO, patří kvalita obsahu, správný název stránky, meta popisky a klíčová slova, struktura webových stránek, zpětné odkazy a rychlost načítání.

Responzivní design je v dnešní době standardní součástí webových stránek. Responzivní design zajišťuje, že se webové stránky správně zobrazují na různých zařízeních jako jsou počítače, tablety a chytré telefony. To se dosahuje pomocí flexibilního rozvržení a automatického přizpůsobení obsahu různým velikostem obrazovky. V dnešní době je responzivní design klíčovým faktorem pro zajištění dobrého uživatelského zážitku a vysokého umístění v výsledcích vyhledávání.

Copywriting na webových stránkách se věnuje psaní textů s cílem přilákat a udržet návštěvníky, zlepšit uživatelský zážitek, poskytnout informace a vyvolat akci (např. prodej produktu nebo služby). Copywriting se využívá pro tvorbu: úvodních stránek, popisů produktů a služeb, blogových příspěvků, call-to-action prvků, atd. Cílem copywritera je pomocí jazyka a formátování vyvolat emoce, zaujmout návštěvníka a přesvědčit ho k určité akci.

Copywriter popíše vaše služby profesionálním způsobem a s důrazem na nejdůležitější výhody vaší nabídky. Funkce copywritera není pouze o psaní reklamních textů, ale jeho úkolem je popsat činnosti takovým způsobem, kterému každý porozumí. Jednoduše převede profesionální hantýrku do řeči běžných lidí.

Weby tvořím na redakčním systému WordPress. Jeho hlavním přínosem, pro web i pro klienta, je vlastní administrace.

Mít web s administrací má několik výhod:

 1. Flexibilita: Umožňuje vám snadno upravovat a aktualizovat obsah webových stránek bez nutnosti zásahu odborníka na webové stránky.
 2. Efektivní správa: Umožňuje vám efektivně spravovat a sledovat webové stránky, abyste mohli zlepšit jejich výkon.
 3. Analytické nástroje: Snadno se propojují s analytickými nástroji jako jsou např. Google Analytics, které vám umožní sledovat návštěvnost a chování návštěvníků.
 4. Personalizace: Umožňuje vám personalizovat webové stránky pro konkrétní cílovou skupinu a přizpůsobit je specifickým potřebám vaší společnosti.
 5. Lepší práce s návštěvníky: Redakční systém umožňuju rychlé přidávání obsahu na webové stránky. Například můžete psát vlastní blog, přidávat nové fotografie, reagovat na podněty zákazníků.

Ano, je možné mít na firemním webu blog. Mít blog na firemním webu má několik výhod, jako například:

 1. Zlepšení pozice ve vyhledávačích: Pravidelným publikováním kvalitního obsahu na blogu můžete zlepšit pozici vašeho webu ve vyhledávačích.
 2. Zvýšení návštěvnosti: Blog vám umožňuje publikovat obsah, který může zaujmout návštěvníky a zvýšit návštěvnost vašeho webu.
 3. Zlepšení image: Blog vám umožňuje představit se jako expert ve své oblasti a budovat důvěru u svých zákazníků.
 4. Získání nových zákazníků: Kvalitní blogový obsah může pomoci přilákat nové zákazníky a rozšířit základnu vašich stávajících zákazníků.
 5. Zlepšení komunikace s klienty: Blog vám umožňuje přímo komunikovat s vašimi zákazníky a odpovídat na jejich otázky.

Tvorba webových stránek v Praze, co nabízím

Vytvořím web stránky a zároveň se postarám o technické i administrativní záležitosti, které s tím souvisejí.

Weby tvořím vzhledově poutavé, jednoduché, přehledné, ale velice informačně přínosné. Web nejsou omalovánky. To je můj přístup. Jakákoliv zbytečnost na webových stránkách návštěvníka rozptyluje a zdržuje. Pak odchází, a to není dobré. Návštěvník má být na webu rychle odbavený a udělat to, kvůli čemu na něj přišel – vyplnit poptávkový formulář, zatelefonovat, napsat, zanechat kontakt nebo se dozvědět o vaší firmě, službách, produktech. Web je především obchodní nástroj, který pracuje za vaše obchodní oddělení, když zrovna spí. Ale tvořím i weby neobchodní a informační. Například pro školy nebo instituce.

Proč tvorba webových stránek Praha? Do Prahy mám blízko, protože bydlím hned vedle. Nemám problém přijet na konzultace, ale budete se divit. Většinu webových stránek jsem vytvořil po konzultacích online nebo po telefonu.

Web bude správně SEO nastavený, obsahově bohatý a bude mít správné vstupní stránky pro nabídku služeb. Kvůli tomu, aby se dal dohledat ve vyhledávačích. Také proto, aby se na něm návštěvníci dobře vyznali a dokázali srozumitelně získat informace o vašich službách. Na to se při tvorbě webových stránek často zapomíná. Jenže návštěvníci web – Vy – jste na prvním místě. Proto musíte dostat hodně informací, které Vás přesvědčí, že vím, co dělám.

Průběh tvorby webových stránek má několik fází. Nemusíte se obávat, protože nejde o nijak složitý proces. V prvním telefonátu od vás zjistím vše potřebné. Nemusíte si nic připravovat, protože vím dobře, na co se zeptat. Další informace si vyžádám v průběhu realizace webu nebo při konečném dotahování detailů webu. Nemusíte se ničeho obávat, nebudu vás dostávat do nepříjemných situací.

Jak tvorba webu probíhá:

 1. Promluvíme si o podobě a velikosti webových stránek – a také o vašich představách, a hlavně o tom, k čemu mají webové stránky sloužit. Někdo chce čistě prezentační web, někdo chce web, který vodí poptávky. Jiné požadavky jsou na weby škol a institucí.
 2. Domluvíme se na dodání podkladů – texty, ceníky, fotografie, loga a jiné obrázky. To vše je důležité pro vytvoření webových stránek. Můžeme si vše předat online. Jde to přes e-mail nebo cloudové služby.
 3. Dohodneme termín realizace webu – doba realizace webu záleží na jeho velikosti a složitosti. Termín vytvoření webu se často prodlužuje kvůli tomu, že klienti dodají pozdě podklady.
 4. Pošlu vám ke schválení první návrh – na e-mail vám pošlu adresu návrhu webových stránek. Tyto stránky mohou mít nějaké chyby. Smyslem prvního návrhu je shoda na grafické podobě a rozvržení webových stránek.
 5. Doladíme poslední detaily vzhledu – v případě připomínek spolu dotáhneme grafické detaily.
 6. Spuštění webu do ostrého provozu – po první návrhu a doladění detailů webu web dokončím a pošlu ke schválení. V tuto chvíli je webové stránky možné spustit do ostrého provozu.

Pokud vám přijde průběh složitý, tak věřte, že standardní doba realizace běžných webů trvá okolo 3 týdnů a klienty většinou moc nezatěžuje. Nicméně bez vašich informací se webové stránky neobejdou, takže je vaše spolupráce potřebná a nápady jsou vítané. Web koneckonců prezentuje Vás.

Po spuštění webu není vůbec žádný problém přidat nebo ubrat informace. Je to obvyklá praxe. Většinou další informace na stránky přidávají, protože si určitě vzpomenete na další podstatné věci. Nic se neděje. Informace upravím, přidám nebo odeberu.

Obsah budu tvořit já nebo moji spolupracovníci. Od vás budeme potřebovat základní informace, které potom rozvedeme do vyladěných textů na míru pro váš web. Takové texty jsou SEO vyladěné, ale hlavně mají užitečnou informační hodnotu pro návštěvníky webových stránek. Vy jste profesionálové ve svých oborech, ale vaši zákazníci nerozumí věcem, se kterými se potýkáte dennodenně. Proto napíšeme skvěle formulované texty, kterým porozumí absolutní laik.

Při tvorbě textů víme přesně, na co se vás zeptat, aby jste nám o svém oboru prozradili, co nejvíc informací. Máme s tím spoustu zkušeností. Psali jsme weby pro řemeslníky, studnaře, ortopedy, výrobní podniky.

Reference tvorby webů v Praze

Moje poslední reference tvorby profesionálních stránek. Další reference vám mohu ukázat na požádání 🙂

Čipové-systémy.cz – Alarmtechnik Praha, spol. s.r.o.
Jasmines.cz – restaurace ve Špindlerův Mlýn
Mossbarber.cz – Moss Barber Shop Mukařov
Pedi.cz – Ortopedické vložky na míru
LSLány.cz – Lesní Správa Lány příspěvková organizace Kanceláře prezidenta republiky
Leonagogolicynova.com – Přední londýnská houslistka pocházející z České republiky
Sosik.cz – SPŠS a OA Kladno
VýhledyHýskov.cz – Moderní developerský projekt
 • 5.0 hodnocení na Google ⭐⭐⭐⭐⭐

Kolik stojí webové stránky v Praze?

Jsou dvě možnosti. Jedna dražší, druhá levnější. Pokusím se vám to vysvětlit. Pokud budete potřebovat, tak mi klidně zatelefonujte a já vám to dovysvětlím. Ceny za tvorbu webových stránek níže jsou pouze orientační. Zavolejte si o bezzávaznou kalkulaci na míru vašim potřebám. Třeba to vyjde i levněji. U mě se neplatí žádné měsíční/roční paušály za nic. Pouze smluvené částky za skutečně odvedenou práci při tvorbě webu.

Nedělám weby na šablonách. U mě se platí za know-how. Vím, jak na web dostat přesně cílené uživatele, ze kterých se stávají zákazníci. Moje weby se dokážou zaplatit.

Levnější varianta

Cena: 22 000 Kč jednorázově (+ cca 1000 Kč ročně náklady na doménu a webhosting)

Levnější varianta stránek – zde se použije převážná část stávajících textů ze starého webu. Tyto texty se vylepší, web bude míst správné SEO nastavení, aby měl potenciální šanci zobrazit se na důležité vyhledávací dotazy. Záleží však na konkurenci ve vyhledávání, která snižuje šance prorazit jednoduchým webům na důležité dotazy ve výsledcích vyhledávání. Zde se nabízí propagovat web hlavně PPC reklamou – tu zapínat/vypínat podle potřeb.

Dražší varianta

Cena: od 30 000 Kč jednorázově (+ cca 1000 Kč ročně náklady na doménu a webhosting)

Dražší varianta webu – se liší oproti levnější variantě hlavně tím, že na webu vznikne více obsahu (článků), který se váže k vašemu oboru. Tyto články zvyšují autoritu webu a Google nebo jiné vyhledávací roboti potom dokáží lépe rozpoznat přínos webu pro uživatele. Pokud je web obsahově bohatý, tak pak vyhledávače spíše usoudí, že je web pro uživatele přínosnější. Z toho důvodu takové weby spíše nabídnou na vyšších pozicích výsledků vyhledávání. Texty se také posilují (interním prolinkováním) hlavní vstupní stránky, které prodávají vaše služby. Toto už je pokročilá SEO technika. V jednoduchosti. Dražší web má více obsahu, takže dokáže přivést více návštěv z bezplatných výsledků vyhledávání. Uživatelé mají takové weby raději, protože jsou informačně přínosnější. Díky tomu se na webu dozví, co potřebují, udělají si představu o vašich schopnostech, odbornosti a službách.

Bojovat proti konkurenci ve výsledcích vyhledávání stojí úsilí a peníze, ale když se to povede, tak to minimalizuje výdaje na placenou reklamu (PPC). A to dlouhodobě. Tady mluvím o SEO. Cílem je dostat se na důležité vyhledávané dotazy na první místa prvních stránek výsledků vyhledávání. Zde se však musí přihlédnout k autoritě konkurence ve výsledcích vyhledávání. Sebelepší web je potom potřeba podpořit zpětnými odkazy. To už je však jiná služba, se kterou vám dokáži pomoci.

Jakou variantu tvorby webu si vybrat?

To není tak jednoduché říci. Někomu stačí jednodušší (levnější) webové stránky s malým množstvím obsahu a podstránek. Typicky jde o stránky pro živnostníky, řemeslníky, taxikáře, restaurace a podobně. Podnikatelé a firmy s většími ambicemi a s větší (silnější) konkurencí ve výsledcích vyhledávání musím v dnešní době doporučit komplexní a konkurenceschopné weby, které se ještě podpoří zpětnými odkazy (link buildingem) a dalšími SEO konzultacemi.

Potřebujete vytvořit web v Praze?

Časté otázky okolo tvorby webů Praha

Vytvořit jednodušší web zabere zhruba 7-21 dní. Zpravidla kolem 14 dní. Záleží na velikosti webu. Složitější a techničtěji náročnější webové prezentace zaberou samozřejmě delší čas. Přesný termín si domluvíme při konzultaci. Tvorbu webu urychlí včasné předání podkladů jako jsou texty, informace o službách, ceníky, fotografie.

Ne. Ceny jsou konečné. Pokud tedy nebudete potřebovat provést na webu větší úpravy nebo jej pravidelně plnit obsahem, aktualizovat a podobně. V tomto případě se dohodneme na ceně za měsíční správu nebo na ceně za jednorázovou úpravu.