Tvorba www stránek v Karlových Varech

Nabízím vytvoření webových stránek a SEO – optimalizaci pro vyhledávače v městě Karlovy Vary.

Webové stránky jsou neodmyslitelnou součástí marketingové strategie každého moderního podnikatele. Určitě jste dlouhou dobu www stránky nepotřebovali, ale v poslední době o nich uvažujete. A děláte dobře. Nabízím vám komplexní služby tvorba www stránek. Nechte zákazníky, ať si vás vyhledají na internetu. Web je skvělé místo k prezentování vlastních služeb a výrobků.

Chci webové stránky na míru

Tvorba webových stránek
Projekty realizuji jak v Karlových Varech, tak po celé republice.

Chcete webové stránky, na kterých zvládnete sami upravovat informace nebo přidávat fotografie bez nutnosti programování. Vytvořím vám webové stránky s vlastní administrací. Oslovte zákazníky s celého okolí, ať jsou to Karlovy Vary, přilehlá města nebo celá ČR.

Webové stránky, SEO optimalizace a marketing

Zákazníci jsou pohodlní. Když hledají nějakou službu nebo zboží, tak to dělají práve na internetu, kde si vybírají firmy podle jejich webových stránek. Většinou si vyberou ty, které jsou nejvíce vidět ve vyhledávačích.

Nedělejte stejnou chybu jako většina podnikatelů a firem.

Dnes nestačí vytvořit webové stránky a čekat, že samy od sebe přivedou zákazníky. Stránky nejsou papírová vizitka. Připravím pro vás možnosti, jak na stránky dostat více zákazníků za co nejméně peněz. Nabízím různé marketingové strategie pro webové stránky.

SEO otimalizace pro vyhledávače. Kyž na webové stránky nechodí návštěvníci, tedy potencionální zákazníci, tak je něco špatně. Stránky se nezobrazují na předních pozicích vyhledávaču jako Seznam nebo Google. Většinou je to chyba obsahu webu. Takový web uživatelé nenajdou. Vy tím přicházíte o zákazníky a o peníze. Nabízím služby SEO konzultanta. Zviditelním vaše www stránky ve vyhledávání, aby je zákazníci nepřehléli. Vaše stránky se budou dostávat na první pozice výsledků vyhledávání. Budete napřed.

Tvorba textů pro webové stránky

Tvorba webových stránek se neobejde bez textového obahu. Díky textovému obsahu mohou web stránky uživatelé vyhledat. Pokud nemáte svůj vlastní textový obsah, tak vám ho napíši na míru. Jsem copywriter a tvořím texty pro weby a různé marketingové materiály. Prozkoumám vaši konkurenci a pak napíši lákavější texty než má ona.

Chci copywritera

Komplexní služby tvorby webových stránek v Karlových Varech

S tvorbou webových stránek je spojeno několik technických záležitostí, jako je registrace domény nebo web hostingových služeb. O  obojí se postarám. Dám vám na výběr z několika doménových jmen, ze kterých si vyberete to své. To pak zaregistruji. Připravím pro vás emailové schránky, aby zákazníci věděli, kam mají napsat.

Nabízím nejen vytvoření webových stránek, ale také se postarám o  technické a administrativní záležitosti, které s tím souvisejí.

Přejít na kontakt

Reference tvorby webových stránek

Jsem připravený zodpovědět vaše dotazy a připravit kalkulaci za tvorbu webových stránek a souvisejících služeb. Poradím vám ohledně nejvnodnějšího řešení, které bude plně vyhovovat vašim a zákaznickým potřebám. Pro své klienty poskytuji výhodné individuální služby v  oblasti nových internetových stránek. Zavolejte mi na telefon nebo napište email a uvidíme, zda začne naše společná spolupráce v Karlových Varech. Budu se těšit.

Kontakt