Nabízím tvorbu webových stránek s administrací na redakčním systému WordPress.

Webové stránky s administrací jsou možností, jak budovat a rozvíjet své webové stránky bez nutnosti znalosti programování. Jednoduchý a intuitivní administrační systém (CMS) vám umožní přidávat na stránky další informace, fotografie nebo třeba články. Zvládnete to sami. A já vám takové stránky vytvořím.

Určitě potřebujete na stránky přidávat další informace, fotografie, reference a další nezbytnosti, které zákazníky zajímají. Nebo chcete psát vlastní články o fungování vlastní firmy nebo podnikání. Pak potřebujete webové stránky s administací. Na stránce tvorba webových stránek se dozvíte více o mých službách.

Administrace webových stránek

Stránky, které tvořím pohání redakční systém WordPress. Ten pro vás dokáží upravit na míru, aby se vám dobře používal a práce v něm vám odsýpala. Systém WordPress je osvědčený systém, který používají miliony webových stránek a firem po celém světě.

Přejít na kontakt

Proč mít stránky s administrací

Vždy se najdou nějaké informace, které potřebují upravit. Ať jsou to ceníky, dokumenty, návody, výroční zprávy nebo cokoli jiného. Administrace webu vám usnadní práci se správou takového obsahu. Vytvořím pro vás stránky na míru, které budou mít administraci. Pak vám odpadá nutnost někoho kontaktovat, aby vám to nahrál na web. Zvládnete to sami.

Svým klientům nabízím výhodné ceny pro aktualizování webových stránek.

Pokud například plánujete pravidelně publikovat články nebo jiný obsah, pak je pro vás vhodnější mít vlastní stránky s administrací. Publikování obsahu bude nejen rychlejší, ale také levnější záležitost.

Ukázky tvorby stránek s administrací

Pokud chcete oslovovat na internetu širší zákaznickou veřejnoust, pak se bez webových stránek s možností snadného a častého publikování obsahu neobejdete. Takovou možnost získáte s vlastními stránkami, které pohání administrační systém WordPress.

Kontakt