Nabízím tvorbu webových stránek, webdesign a marketingové služby pro Tábor a okolí. WWW stránky s vlastní administrací, pro ještě lepší a kvalitnější propagaci vaší značky.

Chcete bezobslužné webové stránky, které budou dobře reprezentovat, ale nebudete se o ně muset neustále starat. I taková stránky dokáži navrhnout.

Vytvořím pro vás web, který můžete sami editovat, přidávat na něj vlastní texty, obrázky, ceníky nebo dokumenty. Zvládnete to, protože budete mít jednoduchý redakční systém a úspěšný web, ať už jste živnostník nebo firma.

Pomohu vám oslovit další zákazníky, kteří hledají služby nebo výrobky, podobné těm vašim. Vím, dodnes jste webové stránky nepotřebovali a podnikání šlo i bez nich. Stránky jsou dnes absolutní nezbytnost jakékoliv firmy. Hlavním důvodem může být oslovení a  přivedení dalších zákazníků do firmy. WWW stránky mohou sloužit jako efektivní prezentace vašeho portfolia, referencí a  jiných ukázek práce. Nabízím vám komplexní služby tvorby webových stránek.

Webové stránky a SEO optimalizace v Táboře

Mnoho začínajících firem si plete webové stránky s papírovými vizitkami. Klienti si myslí, že stačí mít hezké kvalitní www stránky a ty samy od sebe přivedou klienty. Tak to bohužel není. Web je investice a reklamní nástroj, o který se musí pečovat. Jedině tak ho budou mít rády vyhledávače jako je Google a Seznam. Dnešní vyhledávače dokáží rozpoznat kvalitní webové stránky. Takové weby pak rády zobrazují na předních pozicích vyhledávání, kde je mají zákazníci okamžitě na očích. Kdo není na prvních místech, ten jakoby nebyl. Nabízím SEO konzultace při kterých vytvoříme společnou strategii k růstu vašich stránek. Zviditelním vaše www stránky, ať je naleznou nejen obyvatelé Táboru, ale všichni vaši klienti a zákazníci.

Web copywriting a texty pro stránky

Webové stránky jsou hlavně o marketingu, propagaci firmy a jejích služeb nebo výrobků. Propagace se neobejde bez přesvědčivých slov a argumentů. Šikovnými nástroji si zjistím, co vaše zákazníky zajímá a pak pro ně připravím lákavý obsah na web. Jsem copywriter a píši přesvědčivé marketingové textky, kterým se v online prostředí říká web copywriting.

Tvorba webových stránek od A do Z

Nabízím nejen vytvoření webových stránek, ale také se postarám o technické a administrativní záležitosti, které s tím souvisejí.

Zaregistruji pro vás doménové jméno dle vašich představ. Postarám se o vhodné místo (web hosting), kam stránky umístíme. Nastavím e-mailové schránky na vaší doméně pro všechny kolegy z firmy. Webu obstarám bezpečnostní certifikát SSL, který je dnes nezbytnou součástí moderních www stránek. A připravím vám individuální řešení na míru vašim potřebám.

Přejít na kontakt

Ukázky tvorby webových stránek pro Tábor

Webové stránky fotoatelier Tábor
Webové stránky půjčovna karavanů
WWW stránky kuchyňské studio

Rád zodpovím vaše dotazy a připravím konečnou kalkulaci za tvorbu webových stránek a souvisejících služeby. Poradím vám ohledně nejvnodnějšího řešení, které bude plně vyhovovat vašim a zákaznickým potřebám. Pro své klienty poskytuji výhodné individuální služby v  oblasti nových internetových stránek. Zavolejte mi na telefon nebo napište email a uvidíme, zda začne naše společná spolupráce v Táboře.

Zviditelnění webových stránek

Tvorbou webových stránek mé služby nekončí. Na stránky vám pomohu získávat první návštěvníky, ze kterých se stanou vaši zákazníci. O tom, jaké metody používám ke zviditelnění si můžete přečíst zde jak zviditelnit web. Web musí být vidět, jinak ho nikdo nenajde.

Kontakt