Nabízím službu tvorba webových stránek Ústí nad Labem, webdesign a internetového marketingu. WWW stránky s redakčním systémem pro efektivní prezentaci vaší firmy a podnikání.

Vytvořím pro vás webové stránky, který můžete sami editovat, přidávat na něj vlastní texty, obrázky, ceníky nebo dokumenty. Zvládnete to, protože budete mít jednoduchý aministrační systém a úspěšný web, ať už jste živnostník nebo firma.

Ten kdo není na internetu vidět, jako by nebyl vůbec. Webové stránky jsou součástí marketingové strategie moderních podnikatelů a firem. Často slýchávám od klientů, že po celou dobu podnikání www stránky nepotřebovali, ale v poslední době se jich na www stránky klienti a zákazníci ptají.

Zakázníci se chtějí o vaší firmě před jejím využitím dozvědět více informací. Chtějí vidět realizované zakázky, nabízený sortiment nebo historii společnosti. A je jedno, jestli jsou z Ústí nad Labem nebo odjinud z České republiky. Pokud jim tyto informace neposkytnete, tak to udělá někdo jiný. A nejlepší způsob, jak to zákazníkům ukázatm jsou webové stránky na míru.

Nabízím službu tvorbu webových stránek.

Moderní webové stránky

Vytvořím vám responzivní webové stránky, které jsou responzivní a přizpůsobí se každému zařízení.

Tvorba textů pro web

Nevíte si rady s tím, jak správně popsat činnost své firmy, aby tomu zákazníci rozuměli.

SEO a zviditelnění

Tvořím webové stránky, které mají rádi zákazníci a vyhledávače. Takové stránky se umisťují na předních pozicích.

Chci webové stránky na míru

Tvorba www stránke Ústí nad Labem a okolí

Potřebujete v Ústí nad Labem vytvořit webové stránky, které jsou kvalitní a úspěšné. Webové stránky, které poslouží vašim klientům a pomohou růst vaší firmě. Tvořím webové stránky s administrací, takže pokud budete potřebovat, tak zvládnete dále pracovat s obsahem www stránek. Dokážete sami přidávat fotografie, upravovat ceníky a psát články bez nutnosti umět programovat.

Jaká je cena tvorby webových stránek

Určitě vás zajímá ceník za tvorbu webových stránek. Toto je individuální informace, protože každý klient má jiné potřeby. Průměrná cena za tvorbu webových stránek v Ústí nad Labem se obvykle pohybuje v rozmězí od 7000 Kč – 25000 Kč. Záleží na vašich cílech a ambicích uspět na internetu. Před stanovením konečné ceny za tvorbu webových stránek spolu probereme vaše potřeby a já vám zdarma vytvořím nezávaznou kalkulaci.

Cena za jednostránkový web je kolem 5000 Kč. Záleží na tom, zda si dokážete sami napsat všechny textové informace, které mají na webu být nebo je budu tvořit já.

Jednostránkový web

Provoz webových stránek potom stojí v závyslosti na náročnosti jejich technického zázemí. Většinou se cena za provoz vejde do 1500 Kč za rok. Tato cena se skládá z ceny domény, která se musí každý roz prodloužit a místa pro webové stránky (web hosting).

Webové stránky a SEO optimalizace v Ústí nad Labem

Vetšina firem si plete webové stránky s papírovýmí vizitkami. Myslí si, že stačí mít profesionální www stránky a ty sami od sebe přivedou zákazníky. Tak to ale bohužel nebývá. Web je investice a reklamní platforma, o kterou se musí pečovat. Jedině tak ho budou mít vyhledávače (Google a Seznam) rády a budou ho zobrazovat na předních méstech vyhledávání. Dnešní vyhledávače kokáží rozpoznat kvalitní webové stránky. Takové pak rády zobrazují na předních pozicích, kde je klienti mají okamžitě na očích. Kdo není na prvních místech, ten není vidět.

Tvořím www stránky, které jsou připravené pro SEO. To znamená, že je zákazníci snadno naleznou ve vyhledávačích. Tím se zvýší množství návštěv na stránkách a počet potencioálních zákazníků. Nabízím SEO konzultace při kterých vytvoříme společnou strategii k růstu vašich stránek. Zviditelním vaše www stránky, ať je naleznou nejen Ústečané, ale všichni vaši klienti.

Texty pro webové stránky

Webové stránky jsou hlavně o textu. Textem vyhledáváme na internetu. Kvůli tomu se nesmí příprava tvorby webových stránek zanedbat ani po stránce textové. Vy jste odborníci ve svém oboru, já zase v tom svém. Dokáži si analytickými nástroji zjistit, jak vaše služby a výrobky zákazníci hledají a podle toho připravím lákavý textový obsah. Jsem copywriter a píší přesvědčivé texty na webové stránky, které se neztratí ve vyhledávačích.

Tvorba webových stránek od A do Z

Nabízím nejen vytvoření webových stránek, ale také se postarám o technické a administrativní záležitosti, které s tím souvisejí.

Tvorba webových stránek teď v Ústí nad Labem

S tvorbou webových stránek je spojeno mnoho technických a administrativních záležitostí. Samozřejmě, že se o vše postarám. Zaregistruji pro vás doménové jméno, podle vašich představ. Zajistím vhodné místo pro stránky (web hosting) odkud k nim budou mít přístup všichni uživatelé internetu.

  • Nazávazná kalkulace tvorby webových stránek
  • Registrace domény
  • Nastavení emailových schránek
  • Základní SEO nastavení
  • Vytvoření textového obsahu na míru
  • Trorba webových stránek
  • Spuštění www stránek

Nastavím pro vás a vaše kolegy ve firmě emailové schránky a zajistím bezpečnostní certifikát SSL, který je nezbytnou součástí moderních www stránek. Dokáži se přizpsobit vašim individuálním potřebám.

Přejít na kontakt

Reference realizovaných webových stránek

Pokud máte další dotazy, tak mě neváhejte kontaktovat a já je rád zodpovím. Po konzultaci s vámi vám připravím přesnou cenovou kalkulaci za tvorbu webových stránek, které se nebude dále zvyšovat. Poradím vám s výběrem nevhodnějšího řešení pro vaše potřeby. Svým klientům poskytuji individuální služby na míru v oblasti internetových stránek. Zavolejte mi na telefon nebo napište email a uvidíme, zda začne naše společná spolupráce v Ústí nad Labem.

Zviditelnění webových stránek

Mé služby nekončí tvorbou webových stránek v Ústí nad Labem. Kouzlo intenetu spočívá ve získávání nových zákazníků a zakázek, ze kterých se stanou lukrativní obchody. O tom, jaké metody používám ke zviditelnění si můžete přečíst zde jak zviditelnit web. Web musí být vidět, jinak ho nikdo nenajde.

Kontakt