Tvorba webových stránek Ústí nad Labem

Nabízím v Ústí nad Labem tvorbu webových stránek, které perfektně prezentují vaši firmu na internetu. Nabízím služby tvorby webových stránek. Webdesignu a webům se věnuji přes 15 let, takže mám za sebou mnoho zkušeností. Ty vložím i do vašeho webu, aby byl úspěšný a lehce získával zákazníky. A navíc se postarám o všechny technické záležitosti okolo.

Profesionální tvorba webových stránek

Rozjedu vaše online podnikání na plné obrátky. K tomu je samozřejmě nutný kvalitní webové stránky na míru, který se zobrazí správně na všech zařízeních (mobilní telefon, tablet, PC, notebook). Bez kompromisu.

Mimo to se postarám o ostatní technické otázky jako je doména, webhosting, zabezpečení, vlastní email a že vás zákazníci na internetu najdou.

Image
Tvorba webových stránek - webdesign Ústí nad Labem

Proč najmout na tvorbu webu mě?

15 let zkušeností s tvorbou webových stránek a s online marketingem vůbec. Rozumím nejen webům, ale i tomu, co chce váš zákazník. Získejte si ho s precizně a moderně udělaným responzivním webem.

Dnes vám webové stránky dokáže vytvořit každý. Od studenta, dělníka v továrně až po uklízečku. V čem jsem lepší?

Tvorba webů na Ústecku
Hodnocení zákazníků na Google

Zkušenosti, spolehlivost a kvalita.

Dokonale přístupné stránky

Webové stránky se spolehlivě zobrazují správně všem uživatelům a nezáleží na tom, zda používají tablet, mobil nebo PC. Neztrácejte zákazníky kvůli špatnému webu, který vytvořil člověk bez odborných zkušeností a znalostí.

Moderně zpracovaný web
Zákazníci vás lehce najdou (SEO)
Pomůžu vám s obsahem

Ukázky a reference tvorby webových stránek

Reference tvorby webových stránek
Reference www stránek 2
Reference web efoto360
Reference 4
Reference 5
Reference Sovák

Cena tvorby webových stránek

Cena webových stránek je individuální. Důvod, proč nejde stanovit přesnou cenu, jsou odlišné potřeby každého mého klienta. Záleží na typu a rozsahu stránek, složitosti funkcí a celkovém množství odvedené práce. Proto si myslím, že není možné stanovit cenu ještě před tím, než budu znát vaše potřeby. Většinou se cena za stránky pohybuje v rozmezí 15 000 - 35 000 Kč. Nicméně, jednoduché webové stránky (s rozsahem do 3 stránek), pro živnostníky, mohou stát kolem 7 000 Kč.

Přesnou cenu www stránek spočítám po konzultaci s vámi. Stačí mi zavolat nebo napsat. Rád vám připravím nezávaznou kalkulaci.

Cena tvorby webových stránek je kompletní. Nečekají váš jiné poplatky. Avšak, je důležité počítat s tím, že provoz webových stránek něco stojí. Musí se platit roční poplatek za hosting a doménové jméno. Obojí stojí do 1000 Kč za rok.

Kontakt: Webdesignu se věnuji i v Ústí nad Labem

Těším se na vaší zprávu