Copywriter

V copywritingu (ve službách psaní marketingových textů) píšu přes 15 let. Za tu dobu jsem si vypiloval systém psaní, který funguje. Vzdělávám se a sleduji nové trendy. Všechno co píšu, píšu s láskou. Pracovat s láskou znamená mít lepší výsledky, než ostatní. Jsem profesionál a proto se starám o to, že je moje práce přínosná pro klienta. Přínosná pro vás.

Jsem copywriter. Co pro vás udělám?

Jako copywriter píši obsah pro webové stránky, blogové příspěvky, tiskové zprávy, texty pro reklamy, pro e-mailové kampaně a newslettery nebo popisky pro e-shopy. Kdekoliv je potřeba textový obsah, tam jsem potřeba já.

Copywriter píše

Vyzvednu podstatu informací ze dna webu až na jeho výsluní, kde se budou bezvadně vyjímat před zraky zákazníků. Umím HTML a ovládám SEO disciplínu. Pro stránky napíši vyladěná metadata od title až po description. A nikdy nezapomenu na ALT popisky obrázků. Napíši obsah i pro vaše stránky. A proč? Aby si je čtenáři lépe užili. Aby se neztratily na poslední stránce vyhledávačů.

Upravím strohé texty transakčních emailů, aby si zákazníci lépe zapamatovali vaši značku. Vytvořím texty pro děkovné emaily za nákup nebo poutavé newslettery.

Prodejní a marketingové texty se musí vypilovat k dokonalosti. Buď tím pověříte mě nebo se o to pokusíte sami. V takovém případě vám nabízím možnost konzultací, které vám pomohou se odrazit.

Proč za copywritera najmout mě?

  1. Rádi mluvíte o svém podnikání, ale když to máte napsat, nemůžete najít správná slova
  2. Už to máte sepsané, ale je to bez šťávy
  3. Potřebujete napsat texty, které baví zakazníky
  4. Máte jiné věci na práci a nutně potřebujete text
  5. Ušetříte čas

Cena za copywriting

Cenu ovlivňuje mnoho okolností, které jsou nezbytné pro napsání dobrého textu. Proto konečnou cenu stanovuji individuálně.

Po počátečním telefonátu nebo emailingu vám navrhnu konečnou částku.

Většinou se cena za copywriting účtuje hodinovou sazbou, někdy se účtuje za normostranu (normostrana, 1800 znaků včetně mezer).

Příklad ceníku:

  • Otextování webové stránky od 6000 Kč
  • Článek na blog od 500 Kč za normostranu

Hodinová sazba 500 Kč
Cena za normostranu od 500 Kč

Cena za hodinu konzultace 1200 Kč (osobně nebo po Skype)

Výpočet ceny copywritera

Ve své práci jsem hodně kreativní a samostatný, ale když chci dokonale popsat vaše služby, vaši nabídku, tak se musím hodně vyptávat. Jedině tak vám mohu přinést ten největší užitek.

Kreativní texty okořeněné SEO analytikou. Takové texty se neztratí. Ani na webu, ani ve vyhledávačích. Vyladím je do posledního písmenka.

Od průzkumu klíčových slov po návrh struktury obsahu stránek. Na prvním místě je návštěvník. Teprve až potom vyhledávač a jeho SEO problémy.

Copywriter píše svůj blog

Co je long tail

Long tail je výraz internetového marketingu, který spadá do…